Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

277

Bu rüyanın çeşitli yorumları vardır. Bazı tercümanlar, Abanoz ağacı rüyasının uzak bir ülkeye yapılacak bir seyahati sembolize ettiğini, bazıları ise sözleşme veya belge imzalarken dikkatli olunması gerektiğini söylüyor.

Rüyada Abanoz Ağacı
Görmek Rüyada Abanoz Ağacı Görmek, sözleşme imzalarken dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Katıldığınız bir iş, belgelere dikkat etmezseniz başınıza bela açabilir. Kişisel sorunların işteki verimliliğinizi etkilemesine izin vermeyin. Sizden daha güçlü birinin ayak parmaklarına basmış olabilirsiniz. Dikkat edin, şu anda üzerinde çalıştığınız bir iş size yasalarla sorun getirmesin. Meslektaşlarınızla pek iyi bir ilişki içinde olmadığınız için yardım isteyebileceğiniz kimseniz yokmuş gibi hissediyorsunuz.

Rüyada Abanoz Ağacı Kesmek
Rüyada Abanoz Ağacı kesmek , beklediğiniz bir mirasa kavuşacağınıza delalettir. Bu finansal sorunlarınızı çözecektir. Geleceği olmayan birçok teklif alacağınız için paranızı rasyonel harcamanız gerekiyor. Güveniniz sizi insanlar arasında popüler yapacak, böylece partilerde veya diğer toplantılarda ünlü bir misafir olacaksınız. Bu kazancı bağımsız olmak ve her zaman istediğiniz gibi yaşamak için bir fırsat olarak göreceksiniz.

Rüyada Abanoz Ağacı Taşıyan Birini Görmek
Bu rüya yükümlülüklerinizi zamanında yerine getirmeniz gerektiğini gösterir. Birine borcunuz varsa, gelip alacaklarını tahsil etme olasılığı vardır. Para konusunda sorumsuzsunuz, bu yüzden her zaman önemli olmayan şeylere harcıyorsunuz. Verdiğiniz sözleri yerine getirmiyorsunuz, bu da insanları garip durumlara sokar. Arkadaşlarınız sizi sorumsuz biri olarak görüyor, bu yüzden size borç para vermeye karar vermekte zorlanıyorlar. Pek çok kişiden destekçiniz olmasını istemiş olsanız da, hiçbiri bunu yapmak istemiyor.

Rüyada Abanozdan Eşya
görmek, rüyada abanozdan eşya görmek, kötü sonuçlarla karşılaşacağınıza veya inatçı bir insanla karşılaşacağınıza işarettir. Tartışmalar sırasında gerçeklerin her zaman kazanacağını unutmayın. Gerçeklerin biriyle iletişiminizi geliştirmediğini anladığınızda, onlarla tartışmayı bırakın çünkü değerli zamanınızı boşa harcamış olursunuz.

Rüyada Abanoz Ağacı Çiçeği Görmek
Bu rüya çok nadir görülür çünkü insanlar genellikle doğru türdeki çiçeği ayırt edemezler. Abanoz ağacı çiçeği hakkında bir rüya gördüğünüzü bir şekilde anlayabilirseniz, hayatta iyi bir dönem bekleyin.

Rüyada Abanoz Yakmak
Rüyada abanozdan yapılmış eşyaları yakmak , maddi sıkıntı yaratabileceğinden sizin için iyi olmayan bir karar alacağınıza delalettir. Rüya genellikle mülk, araba veya işe yaramaz olduğu ortaya çıkacak başka pahalı bir eşya satın almak gibi bazı riskli yatırımlara bağlıdır. Başkalarının sizi bir şeyler yapmaya ikna etmesine izin vermeyin. Bu yatırımın size ne kadar iyi getireceğini düşünün.
Rüyada başka birinin abanoz yaktığını görüyorsanız, bir meslektaşınız veya bir arkadaşınızın sizden tavsiye istemesi olasıdır.

Rüyada Abanoz Boyamak
Bu rüya kaçırılmış bir fırsatı sembolize eder. Birisi size gelecekte başarısızlık korkusuyla geri çevireceğiniz karlı bir iş veya bir tür ortaklık teklif edebilir.
Rüyanızda başkası abanoz boyuyorsa, para konusunda dikkatli olun. Kredi almayı planlıyorsanız, parayı hangi koşullar altında iade etmekle yükümlü olduğunuzu araştırın. Durumun aciliyeti sizi dürtüsel bir hamle yapmaya zorlayabilir, bu nedenle bir karar vermeden önce tüm seçenekleri araştırdığınızdan emin olun.

Rüyaların anlamları daha basit olabilir. Televizyonda Abanoz Ağacı ile ilgili sizde etki bırakan bir belgesel izlemiş olabilirsiniz.

Abanoz ağacının tanımı
Abanoz, Ebenaceae familyasından odunsu bir bitkidir. Genellikle lüks mobilya yapımında kullanılır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.