Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Örümcek Görmek

7.357

Rüyada örümcek görmek, kötülüklerden sıyrılıp doğru yolu bulmaya, kötü huylu bir arkadaştan uzaklaşmaya, yardımınıza muhtaç birine yardımda bulunmaya işarettir. Rüyada örümcekler görmek yani çok sayıda örümcekler görülmesi kısa zamanda haneye gelecek bolluk ve berekete, aile içinden birine gelecek paraya tabir edilir.

Rüyada evde örümcek görmek, düşmanı tarafından kötülüğe uğramaya, sıkıntılar içine düşmeye, mal satmaya, hayırsız evlat yüzünden para kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada örümcek ağı görmek, düşmanlarınız tarafından tuzağa düşülmekistendiğinize, hilekar dosta, aile içinde yaşanacak tatsız olaya yorumlanır.

Rüyada örümcek öldürmek, size zarar vermeye çalışan bir düşmanınızın farkında olmaya, istemeden bir arkadaşınıza zarar vereceğinize ve arkadaşlığınızın biteceğini gösterir.

Rüyada örümcek ısırması, maddi yönden darda kalmanıza ve aileden birinin size maddi yardımda bulunarak sizi zor durumdan kurtacağına işarettir.

Rüyada örümcek kovalamak, mala,mülke düşkün hilekar bir kadın peşine düşmeye, yanlış arkadaşlıklar kurmaya, rüyada örümcek yemek ise, sıkıntılı bir döneme girmeye, işlerin yolunda gitmeyeceğine ve alınan yanlış kararlar sonucunda iş hayatında oluşan huzurluğa yorumlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.