Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Pancar Görmek

1.002

Rüyada pancar görmek, mal ve mülk edinmeye, berekete, bol kazanca yorumlanır. Rüyasında pancar gören kişi yakınındaki bir kadın yüzünden dara düşebilir, acı haber alabilir, başına gelecek belaya, üzüntüye ve kedere tabir edilebilir.

Bekar birisi rüyasında pancar görürse, yakın zamanda nişanlanır yada evlenir. Evli birisinin gördüğü pancar rüyası, eşiyle kavgaya yada ayrılığa yorumlanır.

Rüyada pancar yemek, yaptığı bir hata yüzünden işlerinin bozulacağına, para kaybetmeye, maddi zarara uğrayacağına yorumlanır.

Rüyada pancar turşusu görmek, beklenmedik zamanda gelecek misafire, rüyada pancar turşusu yemek, Sevdiği bir kişi tarafında hiç beklemediği bir hakarete, kötü söze tabir edilir.

Rüyada pancar tarlasına girmek, borçlarını ödemeyecek derecede sıkıntıya düşmeye, rüyada pancar topladığını görmek, bol kazanç sağlanacak işe, eve girecek bol kazanca, mirastan gelecek paraya ve zenginliğe işarettir.

Rüyada pancar yıkamak, tutarsız harcamaya, müsrifliğe, maddi yönden dara düşmeye, yıkadığı pancarı doğradığını görmek ise, başına gelecek belaya, kaybedilecek paraya veya dara düşen bir yakınına yardımda bulunacağını gösterir.

Rüyada eve pancar satın aldığını görmek, evliliğe yada yakın zamanda evlat sahibi olmaya yorumlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.