Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Amca Görmek

1.044

Rüyada amca görmek, baba ve baba tarafını simgeler. Çoğu yorumcu için rüyada amca görmek, hayırlı olarak yorumlanır. Rüyada amcasını gören kişi, kısa süre içerisinde sorunlarını çözüp, huzura kavuşacak demektir.

Eğer bu rüyayı gören kişinin sağlık sıkıntıları varsa, bunlar çözüme ulaşacak olarak yorumlanır. İşsiz olan kişinin bu rüyayı görmesi hayırlı iş bulacağını müjdeler. Maddi sıkıntı çeken kişinin bu rüyayı görmesi ise yüklü kazançlar elde edeceğini haber eder.

Rüyada amca görmek, gören kişinin istek, hayal ve dileklerinin gerçekleşeceğine işarettir. Başınıza buyruk bir hayat sürmeye, büyük sözü dinlemeniz gerektiğine ve bu sayede sıkıntınızdan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada amcanın neşeli görülmesi, dini inançla tabir edilir. Aile büyüklerinden birinin hacca gideceğine yorumlanır.

Rüyada amcanın öldüğünü görmek, sıkıntılar yaşanacağına, yakında alınacak kötü habere yada beklenmedik gelecek misafire delalet eder.

Rüyada amca oğlunu görmek, yakın zamanda bir cemiyete davet edilmeye, bu cemiyette sevdiği insanlarla bir araya gelip eğlenmeye ve etraftaki hayırlı kişilere işarettir. Bu rüyayı gören kişinin etrafında sevilip, sayılan biri olduğu düşünülür. Bazende yakın zamanda aileye gelecek erkek evlat müjdesine de tabir edilir. Amca oğlu ile kavga ettiğinizi görürseniz, aile içinde yaşanacak miras kavgasına, düşmanlarınız tarafından hedef gösterilmeye yorumlanır.

Rüyada amca karısını görmek, uzun zamandır uğraştığı bir işte emeklerinin karşılığını almaya, paraya, zenginliğe işarettir. Rüya sahibinin sevineceği bir hediye alacağına ve bu hediyeyi veren kişi tarafından sevildiğine yorumlanır.

Rüyada amca oğlu ile evlenilmesi, ortaklık ve mala yorumlanır.Bu rüyayı bekar bir kişi gördüyse yakın zamanda sözlenmeye veya evlenmeye yorumlanır. Ayrıca aile tarafından yapılacak evlilik baskısınada yorumlanır.

Rüyada amca çocuklarını görmek, duygusal sıkıntılar çeken, yalnızlık çeken kişiyi simgeler. Bu rüyayı gören kişi için dertlerine ve sıkıntılarına ortak olacak birini aradığı söylenir.

Rüyada amca ve babayı bir arada görmek ise, ün, şöhret, yol, büyük kazanç, hayallere kavuşma, sıkıntıların çözümü, güzel ve hayırlı ilişki anlamlarına gelir. Eğer rüyada amca ve baba üzgünse, maddi sıkıntılar, hayal kırıklıkları ve aşk hayatında yaşanacak sorunları işaret eder.

Rüyada amca kızı görmek, aile arasındaki husumetin sona ereceğine, terfi, bol kazanç, hayırlı ömür, parasal destek, bolluk ve bereket anlamlarındadır. Ayrıca rüyada amca kızı görmek, aile içinde huzurlu bir hayata, evlilik, çocuk sahibi olmak yada yolculuk olarak yorumlanır.

Rüyada amca torunu görmek, Çekilen sıkıntılardan sonra gelecek miras haberine ve aile bağlarının sağlamlığını simgeler. Ayrıca bu rüya iş kurma planlarını ve ortaklık gibi konuları da temsil eder. Kimi yorumcu bu rüyayı zenginlik olarak da yorumlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.