Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Altın Görmek

513

Rüyada altın görmek, nimetlerinizin ve bereketinizin giderek artacak olmasına işaret etmektedir. Darda kalmaktan kurtulacağınıza delalet eder ve engelleri yok edeceğinizi göstermektedir. İyi bir hayata sahip olmanızın önündeki tüm pürüzlerin yok olacağını işaret etmektedir. Emeklerinizin heba olmayacağını gösteren rüyalardan birisi şeklinde aktarılmaktadır.

 Rüyada altın bileklik görmek, Başarılarınızın giderek artacak olmasına delalet etmektedir. Elinize bol paranın geçecek olmasına delalet etmektedir. Rüyada altın bileklik gören kişi, iyilik yapmaktan vazgeçmeyecektir. Herkesle iyi bir şekilde geçinecek olmaya delalet eder. Geniş bir çevreye ve iyi bir kazanca sahip olacağınızın bilgisini vermektedir. Gelirlerinizin asla bitmeyecek olmasına delalet eden rüyalardan birisi şeklinde yorumlanacaktır.

 Rüyada altın kolye görmek, Koşullarınızın giderek iyileşecek olmasına delalet etmektedir. İçinizin rahat edeceğini gösterir ve canınızı sıkan konuları ise bir kenara bırakacağınızın müjdesini vermektedir. Rüyada altın kolye almak, mutluluğunuzun giderek artacak olmasına işaret etmektedir. İyi bir evliliğe ve kız evlada işaret edecek olan rüyalardan birisidir. Lüks içerisinde yaşayacağınızın bilgisini verir ve tüm sıkıntılarınızı ise geride bırakacağınızın bilgisini aktarmaktadır.

 Rüyada altın bulduğunu görmek, Elinize geçecek olan fırsatları kaçırmayacağınızın ve yatırımlarınızı buna göre yapacağınızın bilgisini verir. Sizleri kurtaracak olan teklifleri duyacağınıza işaret etmektedir. Rüyada altın bulmak, parasal durumlarınızın iyiye gidecek olmasına işaret etmektedir. Mutluluktan havalara uçacağınızı işaret eder ve maddi konudaki sıkıntılarınızı yok edeceğinizi göstermektedir. Bol gelir içerisinde olacağınızın bilgisini verir ve kazançlarınızın asla bitmeyecek olmasına delalet etmektedir.

 Rüyada altın kaybettiğini görmek, Yakın zamanda girmek isteyeceğiniz işlerde zarar edebileceğinizi işaret eder. Sizleri bu konuda uyaracak olan rüyalardan birisidir ve üzüleceğinizi simgelemektedir. Rüyada altın kaybetmek, mal ve mülk kaybına delalet eder ve aynı zamanda aile içerisindeki huzursuzluğu simgelemektedir. Hedeflerinizi gerçekleştiremeyecek olmanıza delalet eder ve sorunlarınızın giderek artacağını göstermektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.