Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Çilek Görmek

450

Rüyada çilek görmek daha çok hayra yorulan bir rüyadır. Rüyasında çilek gören bir kişi, helal mal kazandığı, hayatının çok güzel olacağı, sevdiği insanlarla karşılaşacağı ve maddi sorunlarını tamamen düzelteceğine işarettir. Rüyada görülen çilek, çoğunlukla aşkı ve tutkuyu da delalet eder. Kişi rüyasında çilek gördü mü daha çok bol kazanca ve yazlık giysiye yorumlanır.

Rüyada çilek toplamak, genellikle özel hayatla bağdaştırılır. Özel hayattın çok güzel ve huzurlu geçeceğine işaret ederken diğer yandan onu sıkıntılı günlerden sonra gelecek olan hastalığa ve güzel günlere de tabir edilir. Ayrıca da kişi rüyasında çilek gördü mü onun şık ve zarif biri olacağı anlamına da gelir.  Şayet insanlar rüyalarında zamanında gördükleri çilek kırmızı, tatlı ve olgun ise; çok kısa bir zamanda müjdeli bir haber alacağının işaretidir.

Rüyada çilek yemek, Eğer bir bayan rüyasında çileği dalından toplayıp yerse o bayanın çocukları güzel ve hayırlı olacağına delalet eder.  Ayrıca da evli olmayan bir kişi dalından çilek topladığını görmüşse, karşına kesinlikle hayırlı bir kısmetin çıkacağı anlamına gelir. Bununla birlikte rüyasında çilek gören ve yiyen insanların, evlilik hayatıyla birlikte aşk hayatı da huzur ve aşk içinde geçeceği ve ağız tadıyla bir ömür boyu süreceğine işaret eder.

Rüyada çilek reçeli görmek, Kişi rüyasında ev yapımı çilek reçelini görmüşse; çok yakın bir zamanda rüyayı gören kişiyi mutlu ve sevindirecek bir haberle bir gelişmeyi işaret etmektedir. Çilek reçeli görmek daha çok aile hayatında sevince, mutluluğa, huzura ve her anlamda güzelliklere işaret etmektedir. Bu rüyayı gören insanlar iyi huyları ve tatlı dilleri sayesinde herkesin takdirini ve sevgisini kazanacaklarına delalet eder.

Rüyada olgunlaşmış kırmızı renkten olan güzel ve hoş kokan çilekler görmek, büyük ve inanılmaz bir aşk yaşayacağı anlamına gelir. Şayet bekar biri bu rüyayı görmüşse, uzun süreli bir aşk hayatına yelken açacağına işaret etmektedir.  İnsanlar rüyalarında çilek görmüşlerse; rüya sahiplerinin karşısına çıkacak olan ve çok sevecekleri bir kişiye duyacakları ilgi ile her zaman mutlu olacakları ve sevgiye delalet etmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.