Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Balık Görmek

1.264

Rüyada balık görmek, stresten uzak olacağınızın bilgisini verir. Hayat dolu hale geleceğinize delalet eder ve en güzel haberleri duyacağınızı göstermektedir. Büyük bir mutluluğa ulaşacağınıza delalet eder ve kısmetlerinizin artacak olmasına işaret etmektedir. İşlerinizin yolunda gideceğini gösterirken, ömür boyu sürecek olan konforlu bir hayatın varlığına delalet eder. Ağız tadınızı bozan faktörleri bir kenara bırakacağınızın bilgisini vermektedir.

Eğer az miktarda, hatta sayılabilecek kadar az balık gördüyseniz hayatınıza bir kadının gireceğini ve önemli bir yeri olacağını gösterir. Eğer çok fazla balık gördüyseniz ve sayamadıysanız, büyük miktarda bir kazançtan size de pay düşeceğine, elinize toplu bir para ya da mal geçeceğine dalalet eder. Evli olmayan için yakın zamanda gerçekleşecek bir evlilik olarak yorumlanır. İşi olmayan içinse bir iş sahibi olmak anlamına gelir. İnsanlar arasında saygı ve değer gören biri haline gelmeye, sözüne itimat edilen ve herkesten farklı olan biri olarak bilinmeye işaret eder.

Rüyada beyaz balık görmek, Sevineceğinizin ve darda kalmayacağınızın bilgisini verir. Herkesle iyi anlaşacağınıza delalet eder ve şikayetlerinizin yok edileceğini göstermektedir. Rüyada beyaz balık yemek, muradınızın gerçekleşecek olmasına delalet eder ve şanssızlıklardan sıyrılacağınızı göstermektedir. Yoksul olan kişilere yardım elini uzatacağınızın bilgisini verir. Hayırlı duaları alacağınızın bilgisini verir ve kendinizi kurtaracağınıza delalet edecektir.

Rüyada balık yakaladığını görmek, Kısmetlerinizin artacak olmasına delalet eder ve engellerin üstesinden geleceğinize delalet etmektedir. Emek vereceğinizin ve kendinizi geliştireceğinizin bilgisini aktarmaktadır. Rüyada balık yakalamak, yüzünüzü güldürecek olan gelişmelere işaret eder. Paralarınızın artmasına işaret eder ve mal mülk sahibi olacağınızı ifade etmektedir.

Rüyada ölü balık görmek, Maddi gücünüzün yok olacağına delalet etmektedir. Mutsuz bir halin içersinde kalacağınızın bilgisini verecektir. Rüyada ölmüş balık görmek, ağırlıkların üzerinize gelecek olmasına delalet etmektedir. Suçlu bir hale geleceğinizin bilgisini verir ve varlığınızın ortadan kaldırılacak olmasına işaret eder. Lüks içerisinde yaşarken müşkül bir hale düşeceğinize ve giderek daha da fakirleşeceğinize delalet eder.

Rüyada balık pişirmek, bereket, genişlik ve bollukla tabir olunur. Bazen de devlet için çalışmaya, memuriyete, düzenli ve uzun süre devam edecek işe işaret eder. Hayatını düzene koymak ve önemli kararlar almak anlamına gelir.

Rüyada balık yediğini görmek, Afiyette olacağınızın bilgisini verir ve olumlu bir haberi duyacağınıza delalet etmektedir. Aydınlık bir dönemi yaşayacağınızın bilgisini verecektir. Rüyada balık yemek, ömür boyu sürecek olan konforlu bir hayatın var olacağına işaret eder. Şansınızın yaver gideceğini gösterir ve kısmetlerinizin hiç kapanmayacak olmasına delalet etmektedir. Uğursuzlukların giderileceğini gösteren rüyalardan birisi olarak aktarılacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.