Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Tabut Görmek

542

Rüyada tabut görmek kişinin sıkıntılarından, zorluklarından, borçlarından kurtulmalarını işaret eder. Kinin bol kazanç sağlayacağı, rızık ve mülkiyet anlamına gelir. Rüya sırasında tabut görmek aynı zaman da kişinin bahtının ve şansının kapanmış olduğunu ifade eder. Rüyada tabut görmek aynı zamanda kişinin yol hazırlığına gireceği anlamına gelir. Kişiler güçlükleri yenmeye ve galibiyet görmeye başlayacağı anlamını da ifade eder. Kişinin rüyasında kendisini bir tabutun içerisinde görmesi çok iyi durumlara neden olacağı anlamına gelir. Dileklerin ve isteklerinin kabul olması anlamına gelir. Kişinin başarılı olacağını ifade eder. Kişi düşmana karşı ve rakibine karşı galip bir duruma gelmeye başlar. Kişinin rüyasında tabutu dolu bir şekilde görmesi, hasta olan birisinden güzel haberlerin geleceği anlamına gelir.

Tabutun kapağının açık bir şekilde görülmesi, sıkıntıların ve hataların giderileceği anlamına gelir. Rüya sırasında görülen tabut aile içerisinde bulunan tatsızlıklara, tartışmalara ve kavgaları ifade eder. Aynı zaman da kişinin yüklü bir borca gireceği, sıkıntı ve zorluk çekeceği anlamına gelir. Rüya sırasında eski bir tabut görmek bir bayanı ifade eder. Terbiyesiz, kendisini taşıyamayan, oturmasını ve kalkmasını bilmeyen aynı zaman da kocasını aldatan, arkasından iş çeviren biri anlamına gelir.

Rüya sırasında yeni bir tabut görmek kişinin güzel ve iyi şeyler yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin başarılarından dolayı övgü alacağı anlamına gelir. Aynı zaman da kişinin çevresinde  sayılan biri olacağını ifade eder. Rüya sırasında tabut aldığını görmek kişinin işinde ilerleyeceği anlamına gelir. Bu kişinin terfi alacağı ve işlerinin açılacağını ifade eder. Aynı zaman da bolluğun ve bereketin de habercisidir.

Rüya sırasında tabutun yere düştüğünün görülmesi hiç beklenmedik bir anda kişinin kötü bir durumla karşılaşacağı ve bu durumun günden güne daha kötü bir hal alacağı anlamına gelir.

Rüya sırasında camide tabutlar görmek kişinin bulunduğu yerde bazı aksi durumlar ile uğraşmak zorunda kalacağı anlamına gelir. Bu durumlar dedikodu gibi farklı durumlardır.

Rüya sırasında tabutun yandığının görülmesi sıkıcı bir durum yaşanması nedeni ile yapılan işe ara verileceği anlamına gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.