Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Köpek Görmek

1.159

Rüyada köpek görmek, zarara gireceğinizi gösterir ve hastalık içerisinde olacağınızın bilgisini vermektedir. Evinizdeki eşyaların bazılarını kaybedeceğinize delalet etmektedir. Kuvvetsiz bir durumun içerisinde kalacağınızın ve rahatsızlık içerisinde olacağınızın haberini vermektedir. Bereketsiz dönemlerin içerisinde olacağınızın bilgisini verir ve kendinizi başarısız hissedeceğinize işaret olacaktır. Diğer yandan ise fesatlık yapacak olan kişilerden dolayı başınızın bir hayli ağrıyacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpek yavrusu görmek, Düşmanlarınıza göre daha güçlü bir yapınızın olduğunu simgelemektedir. Elinizdeki imkanları değerlendirerek, rakiplerinize karşı üstün geleceğinizin bilgisini verir. Rüyada köpek yavrusunu görmek, merhamet sahibi olduğunuza işaret edecektir. Canınızı sıkmaya çalışacak olan kişilerin elindeki imkanları yok edeceğinizin bilgisini aktarır. Hasımlarınızdan kurtulacağınızın haberini verir ve korkularınızın üzerine gideceğinizin bilgisini aktarmaktadır. Dileklerinizi ve arzularınızı hızla gerçekleştirebileceğinize işaret etmektedir.

Rüyada siyah köpek görmek, Tez zamanda duyacağınız kötü bir haberle çok üzüleceğinizin bilgisini vermektedir. Anlaşmazlıkların yaşanacak olmasına delalet eder ve şanssızlığın artacağını göstermektedir. Rüyada siyah köpek gören kişi, engellerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Zamanınızı boşa harcayacağınızın bilgisini verir ve açığınızı arayacak olan kişilere karşı dikkatli olmanız gerektiğini göstermektedir.

Rüyada köpek taşladığını görmek, Rekabette olduğunuz kişilerin sizi zarar vermeye çalışacağını ve bunu fark eder etmez karşılığını vereceğinize delalet etmektedir. Rüyada köpek taşlamak, düşmanlarınızın hoşlanmayacağı davranışları gerçekleştireceğinize delalet etmektedir. Dostlarınızla iyi bir şekilde anlaşacağınızın bilgisini verir ve sizi üzebilecek olan kişilerden ise uzaklaşacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada köpek sürüsü görmek, İsteklerinizi gerçekleştireceğinizin bilgisini vermektedir. Yakın zamanda sürprizlerin sizi bulacak olmasına delalet eder. Rüyada köpek sürüsünün saldırması, karamsarlığın sizi bulacak olmasına işaret etmektedir. Elinizdeki nimetleri kaybedeceğinize delalet eder ve çözülmesi güç olan problemlerle karşılaşacağınızın bilgisini vermektedir. İşlerinizi gerçekleştirirken bazı aksaklıkların yaşanacak olmasına delalet etmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.