Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Silah Görmek

295

Rüyada görülen silah, görülüş şekline göre güç, kudret ya da düşman, tehlike anlamlarını taşıyabilmektedir. Rüyasında silah taşıdığını gören kişi, oldukça kuvvetli ve sağlam bir iradeye sahip demektir.

Rüyada silah görmek saygınlık ve yüksek makam sahibi olmanın simgesidir. Rüyada silah gören kimse maddi manevi tüm sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacak, iş hayatında büyük bir itibar kazanıp başarıya ulaşacak demektir.

Rüya sahibi, rüyasında silah kullandığını görüyorsa, bir takım sıkıntılar ile karışılacak ancak kendi çabası ve becerisi ile bu sıkıntıların üstesinden gelip feraha çıkacak demektir.

Rüyada birisinin kendisine silah ile ateş ettiğini görmek, iftiraya uğrayacağı adının fesata karışacağı anlamını taşımaktadır. Rüyasında silah gören kişinin sağlık sorunları var ise bu hastalığına kısa zamanda şifa bulup iyileşeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada birine silah vermek, muhtaç durumda olan birine büyük bir yardımınızın dokunacağı, onu feraha çıkaracağınız anlamını taşımaktadır. Eğer rüyada küçük bir çocuğun ya da kadının eline silah veriyorsanız, bile bile yaptığınız bir hata yüzünden birilerine zararınızın dokunacağı ve bu durumu bir an önce düzeltmeniz gerektiği anlamına gelmektedir.

Rüya sahibi sevdiği birine silah ateşliyorsa, ailesini büyük bir sıkıntıya sürükleyeceği, hanede kıtlık meydana geleceği anlamını taşımaktadır. Rüyada yolda silah bulduğunu gören kişi, hiç beklemediği bir yerden maddi bir kazanç sağlayacak ya da ansızın bir sürprizle karışılacak demektir. Eğer rüyada hasta yatan birine silah veriliyorsa, bu çevrenizdekilere varlığınızla şifa verdiğiniz etrafınızdaki insanları mutlu ettiğiniz ve sahiplenici olduğunuz anlamına gelmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.