Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ördek Görmek

667

Rüyada ördek görmek, rüyasında ördek gören bir kişi, güzel ve parlak bir geleceğe sahip olacak demektir. Ördek sembolü, genellikle, saflığı, temizliği, bolluk, bereket ve helal kazanca işaret eder. Beyaz örnek, yeni başlangıçların ve mutlu haberlerin göstergesidir. Ördek görmek, bekar olan kişilerin bu rüyayı görmesi durumunda evleneceklerine delalet etmektedir. İşlerinizin açık olacağının bilgisini verir ve rahatınızın yerinde olacağını göstermektedir. Evli olan kişiler bu rüyayı gördüğünde büyük bir bereketin içerisinde olacak demektir. Hayırlı bir eşe sahip olmaya delalet eder ve rahatsızlıkların ise ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilir. Önemli işlerin başına geçerek bol para kazanacağınızın haberini aktarmaktadır.

Rüyasında ördek kovaladığını gören bir kişi, büyük bir kısmet yakalayabilir ve yeni bir işe girebilir. Rüya sahibi geçmişte çok sıkıntı yaşamış ve hala bu sıkıntıların izlerini taşıyorsa kısa bir süre içinde tüm sıkıntılarını geride bırakacak ve kendisine yepyeni bir sayfa açacak demektir. Ördek görmek, mutlu ve huzurlu bir geleceğin habercisidir. Alaca renkli bir ördek görmek, kafanızın karışacağı fakat sonunda güzel olaylar yaşanacağı bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu kişi maddi bir zarara uğrayabilir fakat kısa süre içinde kaybettiğinden daha fazla kazanç elde edecek gücü vardır.

Rüyada ördek yavrusu görmek, aklınızın karışacağı ve ikilemde kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu rüyayı gören bir kişi, sevdiği ile sorunlar yaşayabilir ve o kişinin kendisi için hayırlı insan olmadığını düşünebilir. Bu sırada çok dikkatli düşünmesi ve acele karar vermemesi gerekir. Ördek yavrusu görmek, haneye yeni bir bebek katılacağına delalet eder.

Rüyada Ördek Avladığını Görmek, Hayırsız bir şekilde tabir edilecek olan rüyalar arasında yer almaktadır. Maddi anlamda kayıplarınızın çoğalacak olmasına delalet eder. Elinizi attığınız işlerden iyilikle sonuçlanmayacak olan karşılıkları alacağınızı simgelemektedir. Rüyada ördek avlamak, ağız tadınızın bozulacak olmasına delalet etmektedir. Zorlu dönemlerin içerisine gireceğinizin bilgisini verir ve hüzünlerinizin artacak olmasına işaret etmektedir. Hiçbir işin yolunda ve rayında gitmeyecek olmasına işaret etmektedir.

Rüyada ördek beslemek, Kadir kıymet bilen kişilerle karşılaşacağınıza delalet etmektedir. Olumlu dönemleri yaşayacağınıza tabir edilir ve başarılarınızın artacağını gösterir. Rüyada ördek beslediğini gören kişi, ömür boyu rahat edecek demektir. Hayallerinizi hızla gerçekleştirecek durumların içerisinde kalacağınızın bilgisini verir. Kıymet göreceğinizin bilgisini aktarır ve daha parlak dönemlerin içerisinde olmanıza delalet etmektedir. Geleceğinizin renkli olmasına tabir edilen rüyalardan birisi şeklinde yorumlanır. Kazançlarınızın helal yollardan kazanılacak olmasına tabir edilmektedir.

Rüyada Ördek Yumurtası Görmek, Hayırlı bir evliliğin ve evlatların habercisi olacaktır. Sizleri yarı yolda bırakmayacak kişilerin elinizi daima tutacağını simgeler. Rüyada ördek yumurtasını gören kişi, ömrünün sonuna kadar rahatlık ve konfor içerisinde olacak demektir. Bol helal kazancın içerisinde yer alacağınızın bilgisini verir. Mal ve mülk sahibi olacağınızı gösterirken, zorlukların ise ortadan kaldırılmasına delalet etmektedir. Hayatınızın tertemiz geçeceğinin bilgisini verir ve sürprizlerin hiç bitmeyecek kadar fazla olmasına delalet eder.

Rüyada Ördek Vurduğunu Görmek, Ticari hayatınızda sizleri büyük krizlerin beklemekte olduğuna delalet eder. Ekonomik açıdan zorlu ve zahmetli süreçlerin içerisine gireceğinizi göstermektedir. Rüyada ördek vurmak, kısmetlerinizin kapanacak olmasına tabir edilir. Talihinizin yok olacağını simgeler ve sorunlarınızın giderek artmasına tabir edilmektedir. Başınızın daima belaya gireceğinin bilgisini verirken, güven problemlerinizin de artmasına işaret etmektedir.

Rüyada ördek kesmek, haneye yeni bir bebek katılacağına delalet eder. Ördeğin tüyleri olmayan ördek kestiğini görmek, maddi bir kayıp yaşayacağınızı ya da bir kaza sonucu malınızın bir kısmından vazgeçmek zorunda kalacağınızı gösterir. Tüyleri sağlıklı, canlı ve parlak ördek kestiğini görmek ise, bereketli ve bol kazançlı bir döneme gireceğinize delalet eder. Bu kişi başarıları ile etrafında dikkat çekmeyi başarmış ve kariyer basamaklarını bir bir tırmanmaya başlamış bir kişi olarak tanınır.

Rüyada ördek eti yemek, sevdiği birinin mutlu bir haberini alarak onunla birlikte sevinebilir ve telaşlı bir döneme girebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.