Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Mum Görmek

313

Rüyada mum görmek, herkesin faydasına olacak adımları atmayı başaracağınızın bilgisini verir. Çok büyük bir makama ulaşacağınıza ve herkesin yolunu aydınlatacağınıza delalet etmektedir. Çaresiz olan kişilerin kısa sürede çıkış yolu bulmaları için el uzatacağınızın haberini aktarmaktadır. Büyük kolaylıkların ve mutluluğun sizi bulacak olmasına delalet etmektedir. Tehlikeli işlerle uğraşan kişileri bu durumdan uzaklaştıracağınıza tabir edilir.

Rüyada Mum Yaktığını Görmek, Dileklerinizin kabul olacağına delalet eder. Sizler için huzurlu ve hayırlı dönemlerin var olacağını simgelemektedir. Kendinizi bahtiyar hissedeceğiniz bir dönemin içerisinde yer alacağınızın bilgisini aktarmaktadır. Rüyada mum yakmak, yoksulluktan kurtulacağınıza işaret eder. Kendinizi sevinçli dönemlerin içerisinde bulacağınızın haberini verir. Büyük iyiliklerin ve kolaylıkların sizinle olmasına işaret etmektedir. Dualarınızın gerçekleşeceği dönemlere delalet eder ve uğursuzlukların ise yok olmasına tabir edilmektedir. Hayatınızın çıkmazdan kurtulacak olmasına işaret eden rüyalardan birisi olacaktır.

Rüyada Mum Üflediğini Görmek, Canınızı sıkacak olan olayların içerisinde kalacağınızın bilgisini aktarmaktadır. Hayatınızı karartacak olan gelişmelerle karşılaşacağınızın bilgisini verir. Hüzün ve hayal kırıklığı içerisinde kalacak olmanıza delalet etmektedir. Rüyada mum üflemek, üzüntülerinizin artacağını göstermektedir. Sevdiğiniz bir kişiyi kaybetmenin acısıyla sınav olacağınızın bilgisini verir. Güvensizliklerin sizi bulacak olmasına delalet eden bir rüyadır.

Rüyada Mum Işığı Görmek, Çevrenizde bulunan bilgili ve hayat tecrübesi olan kişilerden fikir alacağınızın haberini verir. Şansınızın yaver gitmesine delalet eder ve kötülüklerden kurtulacağınızı simgelemektedir. Rüyada mum ışığını görmek, dertlerinizin sona ermesine tabir edilmektedir. Sorunlarınızın çözüme ulaşacak olmasına tabir edilen bu rüya, işlerinizin yolunda gideceğini simgeler. Verimli bir dönemin içerisinde yer alacağınızın haberini vermektedir. Büyük iyilikleri yaşamanıza tabir edilen rüyalardan birisi şeklinde yorumlanacaktır.

Rüyada mum ışığında yemek yemek, Helal yollardan kazanacağınız lokmaları yiyeceğinizin bilgisini verir. Hane içerisinde harika zamanları geçireceğinize ve güzel anıları biriktireceğinize delalet etmektedir. Rüyada mum ve şamdan gören kişi, şanslı ve kısmetli olacak demektir. Bahtınızın açık olmasına tabir edilir ve muradınıza ereceğinizin bilgisini aktarır. Tüm kederlerden kurtularak, ağız tadıyla ve afiyetle ilerleyeceğiniz dönemleri simgelemektedir. Geçmişte kalacak olan hüzünlerinizin yerini alacak sevinçlere delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.