Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Hamile Görmek

322

Rüyada hamile görmek, olumlu olarak tabir edilecek rüyalardan birisidir. Hane içerisinde sizleri bekleyen büyük sürprizlerin yaşanacak olmasına tabir edilir. Yüzünüzün güleceğini gösterir ve kısmetlerinizin kapanmayacak olmasına delalet eder. Düzeninizin yerinde olacağının bilgisini verecektir. Güzel sürprizlerin içerisinde yer alacağınızın haberini aktarmaktadır. Şikayetlerinizden hızla arınacak olmanıza tabir edilen rüyalardan birisi şeklinde tabir edilir. Hayallerinizin gerçekleşeceğini gösterir ve ömür boyu rahat edecek olmanıza tabir olur.

Rüyada evde hamile görmek, Hanenizin bolluk ve bereketle dolu hale gelecek olmasına işaret etmektedir. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz olayların içerisine gireceğinizin bilgisini verir. Rüyada evin içinde hamile görmek, mutluluğunuzun katlanarak artacak olmasına işaret etmektedir. Bir süredir beklediğiniz ve sabrettiğiniz konularda olumlu süreçlerin sizi beklemekte olduğuna tabir edilir. Başınızın beladan kurtulmasına tabir olur ve başarılarınızın hiç bitmeyeceğini simgelemektedir.

Rüyada hamile ve düşük görmek, Elinizdeki tüm mal ve paranın gidecek olmasına delalet eder. Güzel günlerin içerisinde olamayacağınızın bilgisini verir. Acı ve stres içerisinde kalacağınıza tabir edilir. Rüyada hamile ve düşük gören kişi, işlerinde başarılı olamayacak demektir. Büyük bir yıkımın içerisinde kalacağınıza işaret etmektedir. Hayırsızlıkların bitmek bilmeyeceğini simgeler. Gelecekte sizler için bazı riskli ve tehlikeli olayların yaşanacak olmasına tabir edilmektedir.

Rüyada hamile kadın görmek, İyiliklerin içerisinde olacağınızın haberini verir ve başarılarınızla bahsedilecek olmanıza tabir edilmektedir. Maddi gücünüzün yerine gelecek olmasına delalet etmektedir. Rüyada hamile kadını görmek, günlerinizin bayram tadında geçecek olmasına delalet eder. Pek çok mala kavuşacağınızın bilgisini aktarmaktadır. Zenginliğe tabir edilirken, zorlukların yok olmasına işaret etmektedir. Müjdeli gelişmelerin sizinle olmasına tabir edilen bir rüya olacaktır. Tüm dertlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına işaret edecektir.

Rüyada hamile olduğunu görmek, Nasiplerinizin çoğalacak olmasına işaret etmektedir. Maddi ve manevi olarak sizleri bekleyen güzellikleri simgelemektedir. Stresli dönemlerinizi hızla yok edeceğinizi göstermektedir. Güvenle ve üzüntülerden uzak bir şekilde yaşayacağınıza tabir edilir. Rüyada hamile olmak, tüm zorlukların üstesinden geleceğinizin bilgisini verecektir. Tadınızı kaçıran durumlardan kurtulacağınıza işaret etmektedir. Sizler için güzel sürprizlerin ve mucizelerin yaşanacak olmasına işaret etmektedir. Hayatta daima keyifle ilerleyeceğinizin bilgisini aktaracaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.