Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ceviz Görmek

323

Rüyada ceviz görmek, kendinizi ifade ederken yaşayacağınız zorlukları gösterir. Düzeninizin kaçacak olmasına tabir edilir ve belaların içerisinde kalacağınızı göstermektedir. Hayallerinizin boşa gideceğinin bilgisini verir ve güvensizlik içerisinde kalacağınıza delalet etmektedir. Aykırı davranışların içerisinde olacağınızın bilgisini verecektir. Keyifsiz, mutsuz ve stresli dönemlerin içerisinde yer alacağınıza delalet edecektir. İşlerinizin yolunda gitmeyecek olmasına tabir edilir. Çeşitli pürüzlerin içerisinde kalacak olmanıza tabir edilecektir.

 Rüyada Ağaçta Ceviz Görmek, Aranızın açılacağı kişilerle sürekli tartışma içerisinde olacağınızın bilgisini vermektedir. Mutsuzluk ve keder içerisinde sürdüreceğiniz yaşamları simgeler. Rüyada ağaçtan ceviz topladığını görmek, bir türlü düze çıkamayacağınızın bilgisini verir. Sürekli çile içerisinde kalacak olmanıza tabir edilmektedir. Yenilgilerin içerisinde yer alacağınızın bilgisini aktarır. Başınızı ağrıtacak olan dönemlerin sizi bulacağının bilgisini vermektedir. Rahatınızın yerine gelmeyeceğini gösterir ve hedeflerinizin gerçekleşmeyecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Ceviz Aldığını Görmek, Hayatınızın keyifsiz bir şekilde ilerleyecek olmasına delalet eder. Düzeninizin bozulmasına neden olacak dönemlerin içerisinde yer alacağınızı göstermektedir. Rüyada ceviz almak, zarar edeceğinize işaret olur. Rahatsızlıklarınızın ortadan kaldırılamayacak olmasına delalet eder. Fırsatları kaçıracağınızdan dolayı üzüleceğinize işaret eder. Çalışmalarınızın karşılığını istediğiniz gibi alamayacak olmanıza tabir edilir. Maddi gücünüzü yitirecek olmanıza delalet eden bir rüya şeklinde aktarılır.

Rüyada Çürük Ceviz Görmek, Aile içerisinde çıkacak olan tartışmaların bilgisini verecektir. Şansınızın yok olmasına delalet eder ve hedeflerinizin gerçekleşmeyecek olmasına tabir edilir. Rüyada çürük ceviz almak, zarar etmekten geri duramayacağınıza tabir olacaktır. Başınızın beladan ve musibetten kurtulmayacak olmasına işaret eder. Muradınıza eremeyeceğinizin bilgisini verir ve sürekli ziyan içerisinde olacağınıza delalet eder. Engellerden ve pürüzlerden kurtulmayı başaramayacağınıza tabir edilmektedir. Sizleri engelleyecek olan kişilerle karşılaşacağınıza tabir edilir.

Rüyada Ceviz Kırdığını Görmek, Hiçbir işinizin yolunda gitmeyecek olmasına delalet etmektedir. Geçimsizliğin ortaya çıkacak olmasına delalet eder. Gereksiz lafların ve doğru olmayan söylemlerin kulağınıza gelecek olmasına işaret edecektir. Rüyada ceviz kırmak, ruhsal açıdan hazır olmadığınız adımları atmak zorunda kalacağınıza işaret olur. İftiraların sizi bulacak olmasına tabir edilir ve kötü sözleri duyacağınızın haberini verecektir. Çeşitli uğursuzlukların içerisinde kalacak olmanıza tabir edilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.