Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Çakı Görmek

312

Rüyada çakı görmek, canınızı sıkacak bazı sözler duyacağınıza delalet edebilir. Çakı sembolü, genellikle keskin, belki acıtıcı belki de hayallerinizin gerçekleşmeyeceği endişesine kapılacağınız bir döneme girebileceğinizi gösterir.

Rüyada çakı bulmak, önemli kararlar alma arifesinde olduğunuzu da gösterebilir. Sevdiğiniz kişilerden duyacağınız yaralayıcı sözler sizi bir süre hayal kırıklığına uğratabilir ve insanlara karşı güveninizin sarsılmasına neden olabilir.

Rüyasında kendisine çakı çekildiğini gören bir kişi, korkuları ile yüzleşeceği bir döneme gireceğini gösterir. Bu kişinin cesaretini toplaması ve korktuğu her şeyin üstüne gitmesi gerekir.

Rüyada çakı satın almak, sevdiğiniz kişilerin canınızı sıkacak şekilde arkanızdan konuştuğunu duyacağınızı ve kulağınıza gelecek bazı dedikoduların moralinizi bozacağını gösterir. İş hayatınızda bazı zorluklar ve maddi yetersizlikler ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda önce kendinize güvenmeli ve bu durumla başa çıkabileceğinize inanmalısınız. Sevdiğiniz kişilerin hastalık haberini alabilir ve kısa bir süre tedirginlik yaşayabilirsiniz.

Rüyada çakı ile yaralandığını gören bir kişi, büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir ve kötü günler geçirebilir. Bu kişilerin aldığı kararlara ve attığı adımlara daha çok dikkat etmesi gerekir. Kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir döneme girebilirsiniz ve bu durum canınızı sıkabilir.

Rüyada çakının yere düştüğünü ve ses çıkarttığını gören bir kişi, yapacağı bir işte büyük bir kararsızlık yaşayabilir. Fakat bunun sonucunda sabırlı olursa en iyi kararı alarak en doğru adımı atacaktır. Mutlu olduğunuz anların azaldığını düşünüyor ve geleceğe karşı umudunuz gittikçe azalıyor ise, kendinize yeni uğraşlar edinmelisiniz. Bir konu hakkında söz verdiğiniz kişileri göz ardı etmemeli ve verdiğiniz sözleri tutmalısınız. İş hayatınızda yolunda gitmeyen bazı konular olsa da bu durumun ancak sizin çabanız ile yeniden yoluna koyulacağını unutmamalısınız. Sizi düşünen kişilere karşı bu dönemde daha anlayışlı davranmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.