Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Aşçı Görmek

360

Rüyasında aşçı gören kişinin, çalışan ise, işinde ki zorlukları aşacağına, üstlerinde iltifat alacağına, maaşının artacağına, başarılarının daha da artacağına, çevresin de saygı duyan biri haline geleceğine, kazanılan parasının helal işlerde kullanacağınadır. Ailesi ile sorunlar yaşayan ise sorunlarını aşacağına ailesi tarafından anlayışla karışılacağına, kavgalı iki çift ise barışacağına, bir öğrenci ise okuldaki, sınavlarda ki sıkıntılı dönemi aşacağına başarılı bir döne geçireceğine işaret eder.

Rüyada aşçıyı yemek pişirirken görmek, yemek bolluk, helal mala, iyi huylu insanlara, ahlaklı güzel kişilerle tasvir edilir. Yemek yapıldığını gören kimse bekar ise evleneceğine, devlet memuru ise daha üst makama geçeceğine, evli ise çocuğun olacağına işarettir.

Rüyasında aşçıyla kavga etmek, kavga hayır ile pek yorumlanmaz kavga etiğiniz gördünüz de ise çevreniz deki birileri ile yakında sorunlar yaşayacağınıza kavga edebileceğinize işaret eder.

Rüyasında seyyar aşçı görmek ise, bir yerden başka bir yere taşınacağına, sorunları olan kişinin yakında bu sorunların tümünden kurtulacağına mutlu, huzurlu bir dönemin yakında olacağına işaret eder.

Rüyasında büyük aşçı görmek yani aşçıbaşı görmek, gören kişi yakında büyük, değerli, ilim sahibi bir kişi ile taşınacağına bu kişinin hayatında ona çok yardımcı olacağına, işinde, ailesiyle olan sorunlarında ona yardımcı olacağını, maddi anlamda ona destek olacağına aşçı başı görmek hayırlı ile yorumlanır.

Rüyasında aşçının önlüğünü görmek, ise kişinin uğraştığı işin hayırlı ile sonuçlanacağına elline büyük miktarda para geçeceğine, işinde yükseleceğine işaret eder.

Lokantada aşçının yemek pişirdiğini görmek, hayırlı bir işle uğraşacağına bu işten olumlu sonuçlar alınacağına işaret eder.

Hasta kişinin rüyasında aşçı görmesi ise pek olumlu işaret olarak yorumlanmaz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.