Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Zürafa Görmek

351

Rüyada zürafa görmek; geleceğiniz ile ilgili kısa süre içinde önemli kararlar alacağınızı gösterir. Çok sevdiğiniz fakat uzun zamandır görüşemediğiniz birinden tez vakitte güzel bir haber alabilir ve mutlu olabilirsiniz. Girdiğiniz bir sınav ya da mülakat sonucunun iyi gelmesi sonucunda çok mutlu olabilir ve kendi hayatınızı kurmak için önemli adımlar atabilirsiniz.

Rüyada zürafa kovalaması, hayırlı bir kısmet ve mutlu bir yuvanın habercisidir. Bekar olanlar için zürafa sembolü, sıcak ve huzurlu bir yuva kuracağının göstergesidir. Evli olanlar için de zürafa sembolü, eve yeni bir aile ferdinin katılacağına delalet eder.

Rüyada zürafaya binmek, zarif bir kadını temsil eder. Her yönden zarif, kendine güvenen ve asil bir kadın bir anda hayatınıza girerek hayatınızın gidişatını tümden değiştirebilir. Geleceğe umutsuz bakmaya başlayan bir kişinin rüyasında zürafa görmesi, kısa zaman içinde umut ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacak ve bunun sonucunda geleceğe olan inancı artacak demektir. Çok sevdiğiniz bir eşyanızı kısa bir süre içinde kaybedebilirsiniz panik olabilirsiniz fakat yeniden bulacaksınız. Sizi koruyup gözeten ve sürekli sizin için dua eden kişiler çevrenizdeler ve bu kişiler en zor anlarınızda da en güzel zamanlarınızda da yanınızda olmak için hazır bulunuyor. Sevdiğiniz bir kişinin evleneceği haberini alarak bir müddet şaşkınlık yaşayabilirsiniz.

Rüyada zürafa kesmek, güzel ve parlak bir geleceğin göstergesidir. İşsiz bir kişi rüyasında zürafa gördüyse kısa süre içinde güzel bir işe sahip olacak demektir. Zürafa gören kişinin zaten çalıştığı bir işi var ise, hak ettiği terfiye kavuşacak ve güçlü adımlarla kariyerinde durmadan ilerleyecek ve çok iyi yerlere gelecek demektir.

Rüyada zürafa eti yemek, sizin hakkınızda güzel düşünen fakat bunu dile getirmekten çekinen kişiler olduğunu gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.