Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Yol Görmek

312

Bir kişinin rüyada yol görmesi, birçok şekilde yorumlanabilir. Kişi rüyasında yoldan ayrılmış şekilde yürüyor ise, kişinin dinden uzaklaştığı şeklinde yorumlanır. Birçok farklı yolun görülmesi ise dinen gerçekliği olmayan bireyin uydurulması şeklinde yorumlanır. Kişi eğer tek şeritli bir yolda ise dinde katılık şeklinde yorumlanır. Kişinin rüyasında engelli bir yolda yürümesi, yakınlarından birisi yüzünden zorluk yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada düzgün bir yol görmek güzel ahlak şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen çift yol ise kişinin kararsızlığı ve kötü yollara girmesi şeklinde yorumlanır. Yol ağaçlıklı ise kişinin kısmetli olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada düz yolda yürümek Kişinin dinine olan bağlılığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada yolda yaya bir şekilde yürümek, Kişinin takdir edileceği şeklinde yorumlanır. Eğer bu yol çamurlu ise kişinin mal, mülk ve para sahibi olacağı şeklinde yorumlanır. Yol taşlık ise kişinin zor bir işe gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada dikenli bir yolda yürümek, Kişinin dikenli bir yolda yürüdüğünü görmesi hayır olarak yorumlanmaz. Kişinin yaşayacağı keder ve büyük bir üzüntü şeklinde yorumlanır.

Rüyada yol aramak, Kişinin karşılaştığı üzücü bir durumun ortadan kalkması şeklinde yorumlanır.

Rüyada karanlık yolda yürümek, Rüyada karanlık, yoldan şaşmayı anlatır. Kişinin inancından şaşarak yanlış yola sapacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada kapalı yol görmek, Kişinin yola çıktığı arkadaşı ile yolda ayrılması ve yola tek başına devam etmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada yol ayrımı görmek, Kişinin arkadaşı ile yapacağı iş konusunda fikir ayrılığı yaşayacağı ve bu sorunun zor bir karar verilerek iyi bir hal alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada asfalt yol görmek, Güzel ve hayırlı rüyalar arasında gösterilir. Kişinin işinin iyi gideceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada çiçekli yol görmek, Kişinin aşk yaşantısının iyiye gideceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada kıvrımlı yol görmek, Kişinin daha önceden belirlediği amacından saptığı şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.