Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ahır Görmek

587

Rüyada ahır görmek, bolluk ve bereketin simgesidir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında bolluk ve bereket olacağı düşünülür. Rüyada ahır görmek, hane içindeki sağlık ve huzuru da temsil eder. Bu rüya oldukça hayırlı olup, gören kişinin kısmetlerinin açılacağını müjdeler. Kimi yorumcular rüyada ahır görmeyi, kötü kişilerden ve olaylardan uzak durulması gerektiği olarak yorumlar. Gören kişiyi özellikle iş hayatında büyük başarılar ve kazançlar bekliyor demektir. Rüyada ahır temizlemek ise gören kişinin kin, inat ve sabit fikirlilik huylarından uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada ahırda inek görmek, zenginlik, huzur, mutluluğa kavuşma veya murada ermeye delalet eder. Hatta bu durumun ömür boyu sürebileceğini yorumlayan rüya yorumcuları da çoğunluktadır. Rüyada ahırda at görmek ise, gören kişinin resmi dairedeki işinin kolayca sonuçlanacağını ve rahata ereceğini müjdeler. Rüyada ahırın boş olması, işlerin hafiflemesine, aile ile daha fazla vakit geçirileceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi stresini atabileceği uğraşlara yönelecek ve sosyalleşecektir. Rüyada ahırın yanması, rüya sahibinin anlık kararlar vererek zor durumda kalacağına ve etrafını üzeceğine işaret eder. Adeta gören kişiyi atacağı adımlar için uyarıcı niteliktedir.

Rüyada ahır görmek, bazı yorumculara göre heveslik şan ve şöhreti simgeler. Ancak rüyada ahır görmek genellikle iyi anlamlı olup; mal, mülk, bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Rüyasında ahırda yumurta gören kişinin çevresi tarafından sevilen ve sayılan biri olduğunu gösterir. Rüyada ahırda görülen hayvanlar bakımlı ve besili ise bolluğu, zayıfsa sıkıntıyı işaret eder. Rüyada ahırda buğday gibi hububat görülmesi ise bolluk ve bereketi simgeler. Rüyada kendini ahırda gören kişi, pişmanlık duyacak ve tövbe edecektir. Rüyada ahırda eşek görülmesi ise mutluluk, huzur ve ferahlığa işaret eder.  

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.