Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Yağmur Görmek

326

Rüyada yağmur görmek, sıkıntılarınızın ve dertlerinizin sona erecek olmasına işaret eder. Muradınızın gerçeğe döneceğini gösterir ve ömür boyu yaşayacağınız keyif dolu anlara işaret etmektedir. İçinizi rahatlatacak olan adımları atacağınızın ve olumlu bir haberi duyacağınızın bilgisini vermektedir. Zararlarınızın giderileceğini ve hayırlı rızıkları elde edeceğinizi simgeler. Bereket içerisinde olacağınızın ve ruhsal açıdan da güzellikleri yaşayacağınızın bilgisini vermektedir. Daima ilerleyeceğinizin bilgisini veren rüyalardan birisi şeklinde aktarılacaktır. Yorgunluklarınızın ortadan hızlıca kaldırılacak olmasına delalet etmektedir.

Rüyada yağmur yağdığını görmek, Bereketin bol olacağının bilgisini verecektir. Kısmetlerinizin giderek artacak olmasına işaret eder ve olumlu gelişmelerin içerisinde olacağınıza delalet eder. Rüyada yağmur yağması, umudunuzun yerinde olacağının bilgisini verir. İyiliklerin bol olacağını gösterir ve hayır duası alacağınızın bilgisini aktarır. Geçiminizin iyilikle süreceğinin bilgisini verir ve üzücü durumların ise yok olacağına tabir edilir.

Rüyada yağmur ve şimşek görmek, Tedirginliğin ve endişenin artacağının bilgisini vermektedir. Kötü sürprizlerin içerisine düşeceğinizin bilgisini verir ve fenalıkların çoğalacak olmasına işaret eder. Rüyada yağmur yağdığını ve şimşek çaktığını görmek, sürekli şikayet edeceğiniz olaylarla karşılaşacağınıza tabir edilir. Ciddi sağlık sorunlarının içerisinde kalacağınızın bilgisini verecektir. Hüzünlü ve stresli bir durumla karşılaşacağınıza tabir olur ve umudunuzun azalacağına delalet eder.

Rüyada sağanak yağmur görmek, Her emelinize hızla ulaşacağınızın bilgisini vermektedir. Mutlu olacağınıza ve manevi açıdan rahatlığı elde edeceğinize işaret olur. Rüyada sağanak yağmur yağdığını görmek, muradınızın gerçek olacağını ifade eder ve iyiliklerin artacağının bilgisini verecektir. Fesatlıkların ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilir. Çok büyük bir kısmetin kapınızda olacağınıza tabir edilir ve fırsatları değerlendireceğinizi göstermektedir. Bu sayede gelecekte sizleri beklemekte olan sürpriz gelişmelerin de işaretçisi olacaktır.

Rüyada yağmurda kaldığını görmek, Omzunuzdan büyük bir yükün gidecek olmasına delalet eder. En güzel ve hayırlı gelişmelerin içerisinde olacağınızın bilgisini verir. Rüyada yağmurda kalmak, umutla ve afiyetle sürdüreceğiniz yaşamlarınıza işaret etmektedir. Şansınızın yaver gideceğini gösterir ve önemli başarılara imza atacağınızı göstermektedir. Ruhsal açıdan erişeceğiniz güzelliklerin artacağına delalet eder ve en güzel gelişmelerin sizi bulacak olmasına tabir edilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.