Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Üzüm Görmek

368

Rüyada üzüm görmek, hayallerinizin gerçekleşmesine, berekete, bol paraya, zenginliğe, refaha tabir edilir. rüyada görülen beyaz üzüm, düşmanlarınızın devrilmesine, düşmanlarınıza karşı galip gelmeye, siyah üzüm ise, üzüntüye, alınacak kötü habere yorumlanır.

Rüyada üzüm yemek, hayalperest bir kişiliğe, savurganlığa, gereksiz yapalan harcamaları gösterir. Ayrıca çok çalıştığınız bir işten yakın zamanda emeğinizin karşılığını alacağınıza yorumlanır.

Rüyada üzüm satın almak, gerçekten istediğimiz bir hayalimize kavuşmak için fadakarlıklarda bulunmanız gerektiğine, ancak bu şekilde başarıya ulaşabileceksiniz.

Rüyada üzüm toplamak, yaşamımızda neşe, eğlence ve yaratıcılık aradığımızı gösterir. kısa zamanda zengin olmaya hayaline kapıldığınızı yada zengin olmak için caba harcadığınızı gösterir. Rüyada üzüm bağına girip üzüm koparmak ise, miras yoluyla mal,mülk edinmeye çıkar.

Rüyada üzüm yıkamak, çalıştığınız pozisyondan daha yüksek bir pozisyona yükselmiş olduğunuzu veya yükselmiş olduğunuz ve sizi tanıyan arkadaşlarınızın bu durumdan memnun olduğu anlamına gelir.

Rüyada üzüm çekirdeği görmek, zengin bir arkadaşınız tarafından eğlenceye davet edilmenize yada yakın bir arkadaşınız tarafından fayda görmeye işarettir.

Rüyada üzüm çöpü görmek, rüyada gören kişinin karısıyla anlamsız tartışmaya ve kavgaya gireceği fakat daha sonra yaptığı yanlışın farkına vararak pişmalık içine gireceğini gösterir.

Rüyada üzümün suyunu çıkarmak, hastalığınıza şifa bularak iyileşmenize yada vücudunuzda olaşacak yaraya yorumlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.