Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Uğur Böceği Görmek

465

Rüyada uğur böceği görmek, bir servet, iyi şans ve mutluluğun sembolüdür. Uğur böceği genelde hayırlı olaylara kısmet ve bahtın açılmasına ve evliyse kız evlat sahibi olacağına işarettir. Yemyeşil ve ağaçlık alanda görülen uğur böceği bereketli güne, kapalı kavada veya karanlık ortamda görülen uğur böceği ise, gerçekleşmesini umduğunu olaylara hayaller kurduğunuzu gösterir.

Rüyada uğur böceği kovalamak, alınacak müjdeli habere, rüyayı gören kişi bekarsa evleneceğine, beklemediği bir anda eline fazla miktarda geçmesine yorumlanır.

Rüyada uğur böceği tutmak, uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz bir hayalinizin gerçekleşeceğini gösterir.

Rüyada uğur böceği yakalamak, mutlu olabileceğiniz bir müjdeli haber alacağınıza ve bu aldığınız haber sayesinde problemlerinizin çözüleceğine, işlerinizin yoluna girmesine tabir olur.

Rüyada uğur böceği konması, evleneceğiniz kişinin size ilgi duyması ve sonunda evliliğe adım atmanızı gösterir, sonu mutlu bitecek bir arkadaşlığı da işaret eder.

Rüyada uğur böceği olmak, insanların sorunlarına çözüm bulmaya, zorda kalan kişilerin yardımcısı olacağınıza, çevrenizin size ihtiyacı olduğunda o kişilere yol gösterici olacağınızı gösterir.

Rüyada uğur böceği öldürmek, kalp kırmaya, dost kaybetmeye, arkadaşa söylenen kötü sözlerinden dolayı arkadaşlık bitişine, yanlız kalmaya, kötü şansa yorumlanır.

Rüyada uğur böceği kolyesi görmek, huzurlu ve mutlu geceçek bir ömüre adım atmaya, etrafındaki insanlar tarafından değer görmeye, hastaysa şifa bulmaya işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.