Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Uçmak Görmek

473

Rüyada uçmak ne anlama geliyor rüyasına tabiren , rüyada uçmak, huzura kavuşacağınızın habercisi olacaktır. Canınızı sıkan konuları bir kenara bırakacağınıza delalet etmektedir. Hürmet göreceğinizin bilgisini verir ve saygınlık içerisinde olmanıza delalet eder. İtibarınızın artmasına tabir edilen rüyalardan birisi şeklinde görülmektedir. Günlerinizi güzelliklerle ve afiyet içerisinde geçireceğinizin bilgisini verir. Ağız tadınızın hiç bozulmayacak olmasına işaret eden rüyalardan birisi şeklinde aktarılacaktır.

Rüyada kuşlarla uçtuğunu görmek, Makamınızın yükselecek olmasına işaret eder ve kısa zamanda işlerinizden iyi sonuçları alacağınızı simgelemektedir. Sizlere yardımcı olacak kişilerin varlığını gösteren bir rüya olacaktır. Rüyada kuşlarla uçmak, güzelliklerin bol olmasına delalet etmektedir. Üzüntülerinizden arınacak olmanıza delalet eder ve rahat edeceğinizin bilgisini verir. Rüya sahibinin görmekten dolayı son derece mutlu olacağı kişilerle bir araya gelecek olmasına delalet eder.

Rüyada uçağa binip uçmak, Duymayı istediğiniz haberlerin hayırlı bir şekilde gelecek olmasına delalet etmektedir. Hayatınızla ilgili ciddi değişiklikleri yapacağınızın bilgisini verir. Rüyada uçağa binip uçtuğunu görmek, başarılarınızın çoğalacak olmasına delalet etmektedir. Maddi ve manevi açıdan erişeceğiniz güzelliklerin bilgisini verecektir. Uzun yoldan gelecek olan sevdiklerinizle birlikte güzel anıları biriktireceğinize delalet etmektedir.

Rüyada deniz üstünde uçmak, Başınıza konacak olan kısmetlere delalet etmektedir. Müjdeli haberlerin duyulacağını müjdeler ve güzelliklerin hiç bitmeyecek kadar fazla olmasına delalet eder. Rüyada deniz üstünde uçtuğunu görmek, üzüntülerinizden kurtulacağınıza işaret etmektedir. Hayırsızlıkların üstesinden gelecek gücünüzün olmasına delalet etmektedir. Sevindirici gelişmelerin içerisinde olacağınızın haberini veren rüyalardan birisi olacaktır.

Rüyada kanatlarıyla uçmak, Beklemediğiniz bir anda sizleri bulacak olan güzelliklere delalet etmektedir. Mutluluğu elde edeceğinizi simgelemektedir ve ferahlığın içerisinde olacağınızın bilgisini vermektedir. Rüyada kanatlanarak uçtuğunu görmek, mekan değişikliği yapacağınıza işaret etmektedir. Uzun bir yola çıkacağınızın bilgisini verir ve sevdiklerinizle bir araya geleceğinizi müjdelemektedir. Kısmetlerinizin açılacak olmasına delalet eder ve iş yaşamınızı güzelleştirecek olan fırsatlara tabir edilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.