Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Tuvalet Görmek

423

Rüyada tuvalet görmek, sevinçlerinizin artmasını sağlayacak olan maddi gelirlerinizin artmasına işaret etmektedir. Güçlü bir hale geleceğinizin ve lüks içerisinde yaşayacağınızın haberini vermektedir. Başarılı bir sürecin içerisinde olacağınıza ve kariyer planlarınızı gerçekleştirecek olmanıza delalet etmektedir. Zarar ve ziyan içerisine girmeyeceğinize tabir edilir ve darda kalmaktan kurtulacağınızın bilgisini verecektir. Başınızdaki musibetlerin hızlıca dağılacak olmasına işaret edecektir. Dileklerinizi kısa sürede gerçeğe dönüştürebileceğinizin bilgisini aktarır.

Rüyada kirli tuvalet görmek, Parasal açıdan rahat edeceğiniz dönemlerin sizi bulacağını simgelemektedir. Kazançlarınızın çok olmasına işaret eder ve kimseye muhtaç olmayacağınızın bilgisini vermektedir. Rüyada kirli tuvalete girmek, koşullarınızı daha iyi bir hale getireceğinizin bilgisini verecektir. Güven içerisinde hareket edeceğinize yorumlanır ve endişelerinizin ortadan kaldırılacak olmasına delalet eder. Sizler için borçlardan kurtulacağınız dönemlerin müjdesini veren bir rüya olarak aktarılacaktır.

Rüyada tuvalet temizlediğini görmek, Bazı ödemelerinizi yapmakta gecikeceğinizin bilgisini verir. Maddi açıdan zorlu ve zahmetli bir sürecin sizi beklemekte olduğuna delalet etmektedir. Rüyada tuvalet temizlemek, hayra yorumlanmayacaktır ve yüzünüzün gülmeyecek olmasına işaret etmektedir. Bahtınızın kapanacağını haber veren rüyalardan birisi olarak aktarılacaktır. Kederli ve stresli bir durumun içerisinde kalacağınıza işaret eder ve zorlukların da üstesinden gelemeyecek duruma düşeceğinizi göstermektedir.

Rüyada tuvalet kokusu görmek, Attığınız adımların başkaları tarafından kötü bir şekilde yansıtılarak yeniden aktarılacağına ve bu nedenle de dedikodunuzun çıkacak olmasına tabir edilmektedir. Rüyada tuvalet kokusunun gelmesi, felaketlerin habercisi olabilir. Bu nedenle dikkatli ve temkinli olmanız gerektiğinin bilgisini verecektir. Hayatınızda bazı çıkmaz noktaların var olacağının bilgisini verir. Kısmetlerinizin kapanacak olmasına işaret eder ve muradınıza eremeyeceğinizi göstermektedir. Moralsiz ve keyifsiz bir durumun içerisinde kalacağınızın haberini verecektir.

Rüyada tuvalette kaldığını görmek, Hatalı adımlar atacağınıza ve büyük bir pişmanlığı duyacağınıza işaret etmektedir. Mutsuzluğun giderek artacağını haber veren rüyalardan birisi olacaktır. Rüyada tuvalette kalmak, ağız tadınızın bozulacak olmasına işaret etmektedir. Kendinizi geri çekmek zorunda kalacağınız olaylarla karşılaşacağınıza işaret etmektedir. Şanssızlıkların ve felaketlerin içerisinde kalacağınıza işaret olur. Çok büyük bir umutsuzluğun kapınızda olacağını gösterir ve canınızı sıkacak olan durumlarla karşılaşacağınızın da bilgisini vermektedir.

Rüyada tuvalette kilitli olduğunuz görmek ise sizin veya aileden başka birinin bir hastalığa yakalanacağına veya vefat edebileceğine işaret edilir.

Rüyada tuvaletin taştığını görmek, hayra yorumlanır. Taşıyan tuvalet maddi olarak kazançlı işler yapıp kazanç sağlayacağınız. Memur ise derecesinin yükseleceği, öğrenci ise derslerinde büyük başarılar kazanacağı, evli kadın ise hamile kalacağına işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.