Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Timsah Görmek

379

Rüyada timsah görmek, farkında olmadığınız fakat çevrenizde sürekli sizi gözetleyen kötü niyetli insanların var olduğunu gösterir. Rüyasında timsah gören bir kişi, yoluna koydum sandığı bazı şeylerin aslında yolunda gitmediğini anlayarak bürün planlarını yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilir. Sevdiğiniz kişiler tarafından göreceğiniz bazı davranışlar bu dönemde sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kendinizden başka hiçkimseye körü körüne güvenmemeniz gerektiğini zor be acı bir şekilde anlatabilirsiniz. Canınızı yakacak sırlarınızı en yakınlarınız ile bile paylaşmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada timsah beslemek, Sevdiğiniz bazı alışkanlıklarınızı sevdikleriniz için değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. İş yaşantısında karşılaşacağınız bazı sıkıntılarınızı azminiz ve güçlü iradeniz sayesinde kolaylıkla aşacaksınız. Maddi zorluk içine düştüğünüz bir anda hiç ummadığınız bir anda uzanan yardım eli çok daha çabuk toparlanmanızı sağlayacak. Yeni bir hayat kurmak için radikal kararlar almak istiyorsanız bu dönemde daha dikkatli davranmalı ve kararlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Timsah sembolü, genellikle gizli bir düşmanın göstergesi olarak bilinir.

Rüyada timsah yavrusu görmek, güçleneceğinizi ama aynı zamanda da duygularınızı yönetmeyi öğreneceğinizi gösterir. Duygularınızı kontrol edemez ve duygularınıza yenil düşerseniz yanlış kararlar alarak hatalı adımlar atabilirsiniz. İş hayatınızda adınızı duyuracağınız ve etkili olacağınız bir döneme gireceksiniz.

Rüyada timsahtan kaçmak, Sakin ve huzurlu bir yaşam sizi mutlu etmeye yermiyor ve hayatınızda hep bir adrenalin arıyorsunuz. Sakin bir yaşamdan ve sürekli masa başı bir işte çalışmaktansa hareketli bir yaşamı tercih ediyorsunuz. Etrafınızdaki kişiler sizi gözü kara ve aklına koyduğunu başaran bir kişi olarak tanıyor. Kendinize güveniniz pek çok kişinin dikkatini çekiyor olsa da bu özelliğiniz rakiplerinize rahatsızlık veriyor.

Rüyada timsah eti yemek, İş hayatında yaptığınız girişimleriniz ve hayallerinizi büyük bir tutku ile hayata geçirme çabanız da çevrenizdekiler tarafından taktir ediliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.