Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Tabanca Görmek

333

Rüyada tabanca görmek, huzurlu bir haneye kavuşacağınıza delalet etmektedir. Evlilik kararını almaya işaret eder ve eşlerin arasındaki sıkı ve kuvvetli bağları göstermektedir. Tehlikeli ve belalı durumları aşacak gücünüzün olmasına tabir edilecektir. Darlıktan kurtulacağınızın haberini verirken, kıtlık durumlarından çıkabileceğinize işaret eder. Hastalıklı dönemlerinizin sona erecek olmasına tabir edilir ve diğer yandan kendinizi güvende hissedeceğinize tabir edilmektedir. Her işinizde garantici yaklaşacağınıza tabir edilir ve olumsuzlukların ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilir. Her derdinize kısa sürede ve kesin çözümleri bulacak olmanıza işaret olur.

Rüyada tabanca aldığını görmek, Büyük başarıların içerisinde olacağınıza yorumlanır ve dertlerinizin bir çırpıda sona ereceğini göstermektedir. Aile bireylerinin birbiriyle bağlı bir şekilde olduğuna tabir edilir. Yorgunluklarınızın geçeceğini simgeler ve güzel günlere ulaşacağınızın bilgisini vermektedir. Rüyada tabanca almak, muradınızı gerçekleştirecek fırsatları elde edeceğinizin bilgisini vermektedir. Eğitim hayatınızda önemli kariyerleri elde edeceğinizin ve herkes tarafından tanınacak bir kişi haline geleceğinizin bilgisini vermektedir.

Rüyada bozuk tabanca görmek, Size yardımcı olacak kişilerden göreceğiniz ihaneti simgelemektedir. Yarı yolda kalacağınızın bilgisini verir ve alacağınız bir haberle yıkılacağınızı işaret etmektedir. Rüyada bozulmuş tabanca görmek, zarar ve ziyan içerisine düşeceğinizin bilgisini aktarmaktadır. Sürekli bir aksilikle uğraşacağınıza delalet eder ve hiç bitmeyecek tartışmaları yaşayacağınıza delalet etmektedir. Sizler için hüznü simgeleyecek olup, geçim derdinin sürekli artacak olmasına delalet etmektedir.

Rüyada tabanca mermisi görmek, Yüklü miktarda paralarla geleceğinize dair yatırımları yapacağınızı işaret etmektedir. Böylece yaşadığınız sıkıntıların ortadan kaldırılacak olmasına delalet eder. Sizler için maddi zararlarınızın karşılanacak olmasına tabir edilmektedir. Rüyada tabanca mermisi bulmak, tatsızlıkları yok edecek çözümlere ulaşacağınıza delalet eder. Sıcak bir yuva hayali kuruyorsanız, kısa sürede bu emellerinize ulaşacağınızın bilgisini vermektedir. Yaşantınızın geri kalanını hayırlı ve uğurlu bir şekilde geçireceğinize tabir edilecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.