Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Su Görmek

405

Rüyada su görmek, çilelerinizin yok edileceğini göstermektedir. Kendinizi çıkmaz bir yolda görseniz de, tez zamanda refah seviyelere ulaşacağınızın bilgisini verir. Geçim sıkıntısının ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilir ve olumsuz durumların düzelecek olmasına işaret etmektedir. Dilediğiniz ne varsa hepsine ulaşacağınızın müjdesini verecektir. Büyük ve değerli insanlarla bir araya geleceğinize işaret edecektir.

 Rüyada temiz su görmek, Ferahlık içerisinde olacağınızı simgeler ve sorunlarınızı çözeceğinizin bilgisini vermektedir. Aklınızdaki soru işaretlerinden ve endişelerden kurtulacağınızın bilgisini verir. Rüyada temiz su içmek, hastalıklardan kurtulacağınızın müjdesini vermektedir. Sağlık haberlerinin gelecek olmasına tabir edilir ve beklediğiniz sevinçli haberlerin kısa sürede sizi bulacak olmasına delalet etmektedir.

 Rüyada çeşmeden su içtiğini görmek, Paralarınızın giderek artacak olmasına delalet etmektedir. Hazır bir paranın gelecek olmasına işaret eder ve şansınızın yaver gideceğini göstermektedir. Rüyada çeşmeden su içmek, çalışkanlığınızın karşılığını alacağınıza delalet etmektedir. Bol nimet içerisinde olacağınıza işaret eder ve elinizdeki paraları boşa götürmeyeceğinizin bilgisini verir. Üzücü durumlardan kurtulacağınızın haberini veren rüyalardan birisi olacaktır.

 Rüyada kirli su aktığını görmek, Başınıza gelecek olan belalara delalet etmektedir. Musibetlerin üzerinizden gitmeyecek olmasına delalet eder. Rüyada kirli su akması, karamsarlık ve kötülük içerisinde olacağınıza işaret eder. Zararlarınızın giderek artmasına delalet eder ve ruhsal problemlerinizin çoğalacağını göstermektedir. Sizleri bunalıma sürükleyecek olan haberleri duyacağınıza işaret eder. Uğursuzluk ve fenalık içerisinde kalacağınızı haber veren rüyalardan birisi olacaktır.

 Rüyada evi su bastığını görmek, Zorluk ve zahmet içerisinde kalacağınızın bilgisini vermektedir. Hayırsızlıkların içerisine düşeceğinize delalet eder ve üzüntülerinizin katlanarak artacak olmasına tabir edilir. Rüyada evi su basması, kederleneceğinize işaret etmektedir. Neşenizi kaçıracak olan haberleri duyacağınızın bilgisini verecektir. Güven problemlerini yaşayacağınıza delalet eder ve sizler için hoşnut olmayacağınız gelişmelerin yaşanacak olmasına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.