Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Sivilce Görmek

338

Rüyada sivilce görmek, etrafınızda sizin yaptığınız her şeyi büyüterek konuşan birtakım insanlar olduğunu gösterir. Bu kişiler ilk önceleri canınızı çok sıkabilir fakat zaman içerisinde onları kafanıza takmayıp yolunuza bakmayı öğreneceksiniz. Hatta onları her fırsatta küçük sinekler gibi ezip atmayı bile öğreneceksiniz. Bu kişiler yüzünden hayatınızı kısıtlamamanız ve yaşamın tadını çıkarmanız ise sevdiklerinizi çok daha mutlu edecek. Ayrıca rüyada görülen sivilceler sizin değil de başka birinin vücudunda ise istemeden kırdığınız birinin varlığına dalalettir. Bu insan size bir şey çaktırmasa bile gerçekten gönlü incinmiştir ama yine de siz incinmeyin diye sesini çıkartmaz. Fark ettiğiniz anda gönlünü almanız gereken bu insan asla kaybedilmemesi gereken nadide dostlar arasındadır.

Rüyada sivilce sıkmak, çirkin bir arkadaşınıza dalalettir. Fakat bu çirkin arkadaşınızın yüreği çok güzeldir ve siz bu güzelliği ilk fark eden insanlardan biri olarak ona yardım edeceksiniz demektir. Maddi imkansızlıklardan ve yetersiz bilgisinden dolayı kendine bakamayan bu arkadaşınıza yardım ederek onu ne kadar çok mutlu edeceğinizi tahmin bile edemezsiniz. Size olan sevgisi iki kat daha çok artacak olan bu arkadaşınız, minnet borcunu hayatının sonuna kadar bilecek ve sizi asla yalnız bırakmayacaktır. Eğer rüyada görülen sivilce büyük ve iltihaplı bir sivilce ise kurtulmanız gereken bir durumun varlığını da işaret edebilir. Bu durum ne kadar çabuk atlatılır ise hasarları da o kadar küçük olacaktır, o yüzden erken fark edilmesi gerekmektedir. Etrafınızda olup bitenlere karşı duyarlı olmanız gerekiyor.

Rüyada sivilce patlatmak, durduramadığınız bir enerjiye sahip olduğunuzu ve bu enerjinin bazen başınıza bela olduğu mesajını verir. Özellikle de evliyseniz eşiniz tarafından yanlış anlaşılabileceğinizi düşünebilirsiniz. Eğer enerjinizi atacak farklı spor dalları falan bulmazsanız eşiniz gerçekten tedirgin olabilir ve aranız açılabilir. Kendinizi biraz toplamanız ve hayatın gerçeklerine odaklanmanız gerekmektedir. Ayrıca eşinizin dertlerini de dinleseniz iyi olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.