Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Saklanmak Görmek

365

Rüyada saklanmak görmek, pişman olacağınız adımları atacağınızın ve mahcup hale geleceğinizin bilgisini verir. Sosyal çevrenizde dışlanacağınız bazı hareketleri yapacağınıza işaret etmektedir. Bu nedenle de bir süre üzüntü içerisinde ve tek başınıza geçirmek zorunda kalacağınız süreçleri ifade etmektedir. Dualarınızın gerçekleşmesi için sabırsızlandığınızı gösterir ve başkalarına zarar verecek hareketlerden kaçınmanız gerektiğine dair sizleri uyaracaktır. Bereketin yok olacağını ifade eder ve karamsarlığınızın da giderek çoğalacak olmasına tabir edilmektedir.

Rüyada polisten saklandığını görmek, Hatalı davranışların içerisinde bulunacağınızın ve çok hüzünleneceğinizin bilgisini verir. Tatsız ve umutsuz durumlarla karşılaşacağınıza işaret etmektedir. Rüyada polisten saklandığını görmek, kötülükleri aşamayacak olmanıza delalet eder. Başınızın sürekli belaya gireceğini simgeler ve musibetlerin giderek artacak olmasına delalet etmektedir. Hedeflerinizi hızla gerçekleştirmeye çalışsanız da, sürekli bir pürüzle uğraşmak zorunda kalacağınızın bilgisini vermektedir.

Rüyada kaçarak saklandığını görmek, Hayallerinizi gerçekleştiremeyeceğinizin bilgisini verir ve kötülüklerle karşılaşacağınıza delalet etmektedir. Sürekli artacak olan sıkıntılarınızın bir türlü bitmeyecek olmasına işaret eder. Rüyada kaçarak saklanmak, üzerini örtmeye çalışacağınız bazı riskli durumlarla karşılaşacağınıza yorumlanmaktadır. Bitkinlik içerisinde kalacağınızın haberini verir ve başarılarınızın da gölgeleneceğini göstermektedir. Hayattan zevk almadan yaşayacağınızın ve sürekli bir tedirginliği yaşayacağınızın haberini verir.

Rüyada birinden saklandığını görmek, Keyifsizlik içerisinde kalacağınıza ve sorunlarınızın katlanacak olmasına delalet etmektedir. Mutlu ve huzurlu bir hayatın içerisinden, daha zorlu dönemlere gireceğinizi gösterir. Rüyada birinden saklandığını görmek, kendinizi ifade ederken ciddi sıkıntıların içerisine düşeceğinizin bilgisini vermektedir. Gelecekte bazı olumsuz durumları yaşayacağınızı ifade eder ve düze çıkmanızın mümkün olmayacağını göstermektedir. Canınızı sıkacak olan olaylarla daima karşılaşacağınıza ve bunların sona ermeyecek olmasına tabir edilir.

Rüyada karanlıkta saklandığını görmek, Problemlerinizin çoğalacağına işaret eden bu rüya, varlığınızın kısa sürede sona ereceğini göstermektedir. Elinizden çıkacak olan mal ve mülkün bilgisini veren bir rüya olacaktır. Rüyada karanlıktan saklanmak, kendiniz kurtarmak için atacağınız adımlara delalet etmektedir. Moralinizin yerine gelmeyeceğini ifade eder ve giderek daha da müşkül bir durumun içerisine düşeceğinizin haberini vermektedir. Hayattan tat almadan yaşamaya çalışacağınıza delalet eder ve ağız tadınızın da bozulacak olmasına delalet etmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.