Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Sabun Görmek

370

Rüyada sabun görmek, umudunuzun yok olacağının haberini vermektedir. Beklenmedik kötülükleri yapacak olan kişiler tarafından eziyet göreceğinizin bilgisini verir. Depresyona gireceğinizi simgeler ve ruhsal bunalımdan bir türlü kurtulamayacağınıza işaret etmektedir. Hayallerinizi gerçekleştirecek gücünüzün kalmayacak olmasına tabir edilir. Canınızın bir hayli sıkılacak olmasına delalet eder ve kederlerinizin de her geçen gün artacağının bilgisini vermektedir. Fakirlik ve stres içerisinde kalmaktan bir türlü kurtulamayacağınıza işaret olacaktır.

Rüyada beyaz sabun görmek, Dert ve tasadan sıyrılmaya çalışacağınızın haberini vermektedir. Büyük bir uğursuzluğun ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilir. Dedikoduların içerisinde kaldığınız için üzülseniz de, aklanacağınıza işaret etmektedir. Kötü bir durumun tersine dönecek olmasına işaret etmektedir. Rüyada beyaz sabun gören kişi, şansının dönmesine çok sevinecektir. Sizler için sorunsuz ve mutlulukla dolu süreçlerin haberini vermektedir. Rahat edeceğinizin ve kederleri bir kenara bırakacağınızın haberini vermektedir.

Rüyada sabun köpüğü görmek, Hayatınızın tertemiz bir hal alacak olmasına delalet eder. Tüm pişmanlıklarınızın ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilen rüyalardan birisi şeklinde aktarılacaktır. Kısmetlerinizin artacağına delalet eder ve rahatınızın asla kaçmayacak olmasına yorumlanmaktadır. Rüyada sabun köpüğünü görmek, hüzünlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına işaret eder. Mutluluktan havalara uçacağınızın bilgisini verir ve varlığınızın giderek artacak olmasına işaret olacaktır. Her yönden ön plana çıkarak, herkesi memnun etmeyi başaracağınıza işaret olur.

Rüyada sabun aldığını görmek, Çok güvendiğiniz bir kişiden kötü bir söz duyacağınızın ve sizi incitecek olan hareketlerde bulunacağının bilgisini vermektedir. Bu nedenle çevrenizden uzaklaşacağınıza ve kendi içinize kapanacağınıza delalet eder. Rüyada sabun almak, sıkıntıların bitmeyeceğinin habercisidir. Sorunlarınızın artacağını gösterir ve sürekli bir bela içerisinde kalacağınıza delalet etmektedir. Zorlu yolları yaşayacağınızın bilgisini veren rüyalardan birisi şeklinde aktarılmaktadır.

Rüyada yeşil sabun görmek, Hayal kırıklığı yaşayacağınızın bilgisini verecektir. Muradınıza eremeyeceğinizin ve dileklerinizin gerçekleşmeyeceğinin haberini aktarmaktadır. Rüyada yeşil sabun gören kişi, işlerinde bazı nedenlerden dolayı verimsizlik yaşayacaktır. Uzun zamandır beklediği bir haberin acı bir şekilde ulaşacak olmasına delalet etmektedir. Canınızı yakacak olan süreçlerle karşılaşacağınıza delalet eder ve pek çok zararın içerisinde kalacağınızın haberini aktarmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.