Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Radar Görmek

379

Rüyada radar görmek daha çok güvenli hissetmeye, şöhrete kavuşmaya, sorunlardan uzak kalacağı, mutlu olmak için çabalayacağı, iş hayatında bir adım daha yükseleceği, istenilen gücü kavuşacağı, getirisi çok yüksek olan işlere yelkeneceği, mutluluğa, huzura ve manevi anlamda külfeti fazla olan kişilerden kurtulacağı anlamına gelir. Bununla birlikte bir başka yoruma göre de rüyayı gören kişinin büyük bir maddi kayba uğrayacağı, sıkıntılardan kurtulamayacağı ve sağlığından olacağına işaret eder.

Rüyanızda gördüğünüz radarlar hareketsizse çok yakın bir yerde yangının çıkacağına ancak gördüğünüz radar hareketli ise yani aşağı yukarı, sağa ve sola hareket halindeyse çıkacak olan yangının çevreye de yayılarak küçük zararlara neden olacağına işaret eder. Ayrıca da rüyanızda gördüğünüz radarın hareketi ne kadar hızlıysa, etrafınızda meydana gelecek olan sıkıntıların o kadar çabuk ortadan yok olacağına yorumlanılır. Rüyanızda gördüğünüz radarın dijital işlevlere sahip olanı ise; etrafınızdaki bir kişinin size yapmış olduğu hainliği tesadüf eseri duyup ve o kişiden intikam almak için aynı yolla ona zarar vereceğinize işaret eder.

Rüyada radara girmek, çevrenizde dedikoducu, iftiracı ve iki yüzlü insanların çok olduğu ve bu gibi insanları tamamen hayatınızdan çıkartmanız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca da bir başka yoruma göre rüyada radar görmek uzakta olan birinden güzel bir haber alacağınıza delalet eder. Rüyanızda bir radar istasyonundan beklediğinizi görürseniz, bir iş için bir bilgi almak üzere başvurmuş olduğunuz bir makamdan güzel bir yanıt alacağınıza işaret eder.

Rüyada radar cezası yemek, aleve, yangına, tersliklere ve küçük hasarlara yorumlanılır. Rüyanızda radara yakalandığınızı yada radara girdiğinizi görürseniz, sizin arkanızdan iş çeviren bir arkadaşınızın, size zarar vermek isterken tersliklerle karşılaşacağı size oynadığı oyunun bozulacağına ve size artık bir zarar vermeyeceğine işaret etmektedir. Ancak rüyanızda radardan kaçtığınızı görürseniz, çevrenizde meydana gelecek kötü bir olaydan, bir afetten veya bir yangından zarar görecek olan bir kişiyi kurtaracağınıza işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.