Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Maymun Görmek

278

Rüyada maymun görmek, hayatınızda ilginç gelişmeler yaşanacağının göstergesidir. Maymun sembolü, bir anda hayatınıza girerek hayatınızı renklendirecek biri ile karşılaşacağınızı gösterir. Maymunun kendisini kovaladığını gören bir kişi, büyük bir kısmet yakalayabilir ya da hiç aklında olmayan büyük bir mal edinebilir.

Rüyada maymun görmek, genellikle yeni bir mal sahibi olacağınızın, elinize büyük miktarda bir para geçeceğinin ya da yeni bir iş açacağınızın göstergesidir. Rüyada muz yiyen bir maymun görmek, sevdiğiniz kişilerden işiteceğiniz övgü dolu ve güzel sözlere işaret eder. Maymun sembolü, genellikle bol kazancın yeni bir gelir kapısının habercisidir. Bazı rüya tabircilerine ise maymun görmek, ileride karşılaşılacak bazı engellerin ve sorunların göstergesidir.

Maymun pisliği görmek, hiç ummadığınız bir yerden çok yüklü bir miktar para kazanacağınızı gösterir. Bu parayı doğru yönetir ve tutumlu davranırsanız ileride kendiniz için çok rahat bir yaşam inşa edebilirsiniz. Maymun görmek, çevrenizdeki iyi niyetli olarak gördüğünüz bazı kişilerin aslında sandığınız kadar da masum olmadığını ve sizin hakkınızda çok güzel şeyler düşünmediklerini öğrenmenizi sağlar. Rüya sahibi çevresinden bu dönemde bazı anlam veremediği dedikodular ve sözler duyabilir ve bu nedenle canı sıkılabilir. Bunun önüne geçmek için gerçekten kimin dost kimin düşman olduğunu iyi ayırt etmeniz gerekiyor. İş yaşantınızda başarınız arttıkça maddi kazancınız da artacak. Buna bağlı olarak çevrenizde dost görünen kişilerde de büyük ölçüde artış olabilir. Ayağınızı kaydırmak ve başarınızın önüne set çekmek isteyen kişiler bu dönemde karşınıza çıkabilir. Bu kişilere fırsat vermemeli başarınızda istikrarı amaçlamalısınız. Kariyeriniz için çok iyi olacak bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Bu fırsat çıktığında iki seçenek arasında kısa bir süre ikilemde kalsanız da mantığınızı kullanarak doğru yolu bulacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.