Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Limon Görmek

273

Rüyada limon görmek, bir takım problemlerin yaşanacağına delalet etmektedir. Rüyasında limon gören kişinin sağlık sorunların meydana geleceği de gösterilmektedir. Rüyada yeşil kabuklu limon görmek, can sıkıntısına, sıkıntıya ve üzüntüye sebep olabilecek durumların oluşabileceğine işaret etmektedir. Bir başka değişe göre rüyada limon görmek karşısındaki insanı hor görmeye, dışlamaya ve küçük görmeye tabir edilir. Bilir kişi zira rüyasında başka bir kişiden limon aldığını görürmüşse, rüya sahibi o kişiyi hor görecek anlamına gelir.

Rüyada limon sıkmak, genellikle hayra yorumlanmamaktadır. Bu durum daha çok sağlık problemlerin işaret eder. Rüyasında limon görmek bazen kişinin haksızlığa, iftiraya uğradığı, hak etmediği sözleri işittiği ve bundan dolayı da çok üzüldüğü, büyük bir yıkıma uğradığı ve özellikle çevresindeki bir takım insanlar tarafından sırtından bıçaklanacağına tabir edilir. Ayrıca da rüyada limon yediği gören kişi, düzenli hayatı ve başarıları ile çevresindeki insanlar tarafından kıskanıldığı ve hiçbir şekilde çekilmediğine işarettir. Bu kişinin etrafı kem gözlerle doludur.

Rüyasında limon yediğini gören kişi, hiç beklemediği bir anda çok kötü bir olayın ortasında kendini bulacak veya çok kötü sözler işiteceği anlamına gelir. Bunun dışında kişi rüyasında limon ağacı görürse, anlayışlı, herkesin derdini dinleyen, hoşgörülü, anlayışlı, güler yüzlü ve mütevazı olan bir kimseye işaret eder. Ayrıca da rüyada limon ağacı çiçeği görmek çok hayırlı olduğunu söyleyebilirim. Rüyayı gören kişinin hastaysa sağlığına tekrardan kavuşacağı, borçlarının tamamını ödeyeceği, rahata kavuşacağı, işsizse iş bulacağı, hayatının düzene gireceği, berekete ve mutluluğa, bolluğa tabir edilir.

Rüyasında limon ağacı görmek, mala mülke, bazen de bir takım işlerinizde karışıklıkların olacağı ve onları düzeltmek için çabalayacağınıza işaret eder.

Rüyada yeşil kabuklu limon alıp yediği gören kişiyi kederli ve üzüntülü günlerin beklediğine yorumlanılır. Şayet rüya sahibi gördüğü bu yeşil limonu yemezse, kederinin hafif olacağına işaret etmektedir. Genellikle limon görmek, tadından dolayı sıkıntıya delalet eder. Zira limonun tadı eki olduğundan dolayı pek hayra yorumlanmamaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.