Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Labirent Görmek

342

Rüyada labirent görmek, problemlerinizi çözmekte başarılı olamayacağınıza delalet etmektedir. Mutsuz hale geleceğinizin ve kederle dolacağınızın bilgisini verir. Güven problemlerinin çoğalacağını işaret eder ve ihanete uğrayacağınızı göstermektedir. Ailevi konularda sorunlarınızı çözmekte başarılı olamayacağınızın bilgisini verecektir. Muradınıza eremeyeceğinizi gösterir ve hayallerinize ulaşmakta başarılı olamayacağınızın bilgisini verecektir. Önünüze çıkacak olan yollarda sürekli bir pürüzle uğraşmak zorunda kalacağınıza delalet eder. Nimetlerin elinizden gideceğini ifade eder ve bereketsiz dönemlerin var olacağını ifade etmektedir. Beklediğiniz yardımları alamayacağınızın ve ideallerinize ulaşamayacağınızın bilgisini aktarır.

Rüyada labirentte kaybolduğunu görmek, Başınızın belaya gireceğini işaret eder ve düze çıkamayacağınızın bilgisini verir. Parasal açıdan zorluk ve bunalım içerisinde kalacağınızın bilgisini vermektedir. Rüyada labirentte kaybolmak, yoksulluğun çoğalacağına delalet etmektedir. Olumsuz haberlerin duyulacak olmasına işaret olur ve yüzünüzün asılacağını göstermektedir. Sürekli bir stres ve bunalımı yaşayacağınızın bilgisini veren rüyalardan birisi şeklinde aktarılacaktır. Sevinçlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilir ve ruhsal sıkıntılarınızın tekrar edeceğini haber vermektedir.

Rüyada labirente düştüğünü görmek, Başınıza gelecek olan belalara ve musibetlere delalet etmektedir. Maddi yönden zorluk çekeceğinizin bilgisini aktarmaktadır. Geçiminizi sürdürürken başkalarına muhtaç hale geleceğinize işaret eder. Rüyada labirente düşmek, ümidinizin yok olacağına delalet etmektedir. Hiçbir işinizin yolunda gitmeyecek olmasına delalet eder ve sürekli sıkıntı içerisinde kalacağınıza tabir edilecektir.

Rüyada labirentten çıktığını görmek, Tüm zorluklara rağmen ayakta kalacağınızın ve asla pes etmeyeceğinizin bilgisini verir. Müşkül durumlardan kurtulmanın yollarını arayacağınıza delalet eder. Rüyada labirentten çıkmak, tüm çilelerinizin hızlı bir biçimde ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilir. Büyük bir sevincin içerisine gireceğinizi gösterir ve sabırlı olmanız gerektiğine işaret edecektir. Sizler için bitkinliğin ve yorgunluğun geçeceğini simgeler ve tüm sağlık sorunlarınızın ortadan kaldırılacak olmasına delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.