Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Kovalanmak Görmek

365

Rüyada kovalanmak görmek, sürekli şüpheci tavırların içerisinde olacağınızın bilgisini vermektedir. Başarısız ve tedirgin hale geleceğinizin bilgisini vermektedir. Güveninizin kırılacak olmasına delalet eder ve uğursuzlukları da üzerinize çekeceğinizin bilgisini vermektedir. Sevinçlerinizin kırılacak olmasına tabir edilir ve başınızın daima belaya girecek olmasına delalet etmektedir. Hedeflerinizden şaşmak zorunda kalacağınıza işaret eden bir rüya olarak yorumlanacaktır. Üzüntülerinizin de çoğalmasından ötürü içerisinden çıkamayacağınız karmaşalara delalet etmektedir.

Rüyada polis tarafından kovalandığını görmek, Olumsuz olan durumların giderek artacak olmasına tabir edilmektedir. Sizler için karamsarlık içerisinde geçecek süreçler işaret eder. Rüyada polis tarafından kovalanmak, aydınlık içerisinde olamayacağınızın bilgisini verecektir. Hiçbir işinizin yolunda gitmemesine tabir edilir ve üzüntülerinizin artacak olmasına işaret eder. Sürekli bir çilenin sizi bulacağına tabir edilen rüyalardan birisi olarak aktarılmaktadır.

Rüyada birisi tarafından kovalandığını görmek, Suçlu hale geleceğinizin bilgisini verir ve sizleri memnun etmeyecek olan olayların içerisinde kalacağınızın bilgisini vermektedir. Geçim konusunda ciddi sıkıntıların içerisine düşeceğinizin haberini verir. Darda kalacağınıza işaret eder ve aradığınız maddi güce ulaşamayacağınızın bilgisini vermektedir. Rüyada birisi tarafından kovalanmak, kısmetlerinizin kapanacak olmasına tabir edilmektedir. Bereketin yok olmasına delalet eden bir rüya olarak aktarılan bir rüyadır.

Rüyada suç işleyip kovalandığını görmek, Şansınızın yok olacağının bilgisini verir ve başarısız hale geleceğinizin bilgisini vermektedir. Fesatlık ve keder içerisinde kalacağınızın bilgisini vermektedir. Rüyada suç işleyip kovalanmak, uyumsuzluk içerisinde olacağınızın bilgisini verir. Sizin için geleceğinizin endişe içerisinde süreceğine delalet etmektedir. Düzgün bir hayatın içerisinde olamayacağınıza tabir edilir ve mutuszluğunuzun artacak olmasına işaret etmektedir. Peşinizi bir türlü bırakmayacak olan aksiliklerle karşılaşacağınızın bilgisini verir ve rahatsızlıklarınızın da artmasına işaret eder.

Rüyada hırsız olup kovalandığını görmek, Planlarınızın yok olmasına delalet eder ve kendinize yakışmayacak olan davranışları sürdürmek zorunda kalacağınızın bilgisini verir. Ağız tadınızın bozulacak olmasına delalet eder ve moralsiz hale geleceğinizi işaret etmektedir. Rüyada hırsız olduğu için kovalanmak, çok büyük bir çıkmazla yüzleşmek zorunda kalacağınıza delalet etmektedir. Can sıkıcı durumların ortaya çıkacak olmasına tabir edilir ve hiçbir zaman olumlu olmayan dönemlerle karşılaşacağınıza işaret etmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.