Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Kaza Görmek

340

Rüyada kaza görmek, sesinizi çıkaramayacağınız haksızlıklara göz yummak zorunda kalacağınızın bilgisini verir. Hiç beklemediğiniz bir anda elinizdeki tüm mal varlığının giderilecek olmasına delalet etmektedir. İçinizi karartacak olan dönemlerle karşılaşacağınıza delalet eder ve ömrünüzün zorlukla geçeceğini göstermektedir. Ömrünüzü afiyet içerisinde geçiremeyeceğinize delalet edecek olan bir rüyadır. Ümitsizliğin her geçen gün daha da artacak olmasına delalet edecektir.

Rüyada kazalı araba görmek, Maddi açıdan zorluğa düşeceğinizin bilgisini vermektedir. Büyük bir çıkmazın içerisinde kalacağınıza delalet eden bir rüya olarak aktarılacaktır. Rüyada kazalı arabayı görmek, yüzünüzün gülmeyecek olmasına delalet etmektedir. Sevinçlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına delalet etmektedir. Ümitsizlik ve hayal kırıklığı içerisinde kalacağınıza delalet etmektedir. Yakınlarınızdan göreceğiniz tehlikelere işaret eder ve hayatınızın düzensiz bir şekilde yaşanacak olmasına delalet eder. Şansınızı kaybedeceğinizi haber veren rüyalardan birisi şeklinde yorumlanacaktır.

Rüyada kazada ölenleri görmek, Tercihlerinizi hatalı bir şekilde yapacağınızın bilgisini vermektedir. Nasiplerinizin tükenecek olmasına delalet eder. Sizler için sakıncalı ve sıkıntılı dönemlerin bilgisini aktaracaktır. Rüyada kazada ölen kişileri görmek, şanslı ve nasipli olacağınıza işaret edecektir. Bu rüya sizler için üzücü durumların yaşanacak olmasına tabir edilmektedir. Kendinizi mutlu hissetmeyeceğinizin bilgisini verir ve zorlu dönemleri yaşayacağınıza işaret etmektedir. Tedirginlik içerisine düşeceğinizin bilgisini aktarmakta olan bir rüya olacaktır.

Rüyada kaza yaptığını görmek, Problemlerinizin giderek çoğalacak olmasına delalet etmektedir. Mutsuz ve kederli bir durumun içerisinde kalacağınıza delalet eder. Rüyada kaza yapmak, zorlukların çoğalacağını işaret etmektedir. Planlarınızın alt üst olmasına delalet olur ve uğursuzlukların çoğalacağını gösterir. Sizler için karamsarlık ve rahatsızlık içerisinde kalacağınıza delalet eder. İşlerinizin kötüleşecek olmasına delalet eder ve moralsiz bir hale geleceğinizin bilgisini vermektedir. Endişe verici olayların sürekli olarak artacağının bilgisini verecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.