Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Kavga Görmek

395

Rüyada kavga görmek, toplum içerisindeki kıtlığa işaret edecektir. Sizler için fenalıkların yaşanacağına delalet eder ve ümitsizliğin içerisinde kalacağınıza işaret etmektedir. Hane içerisinde alınacak kararlarda karşıt görüşlerin sizi memnun etmeyeceğini simgelemektedir. Karşınıza çıkacak olan kişilerden dolayı kararlarınızı tek başınıza alamayacağınızın bilgisini verir. Dünya işlerinde tersine gidecek olan olayların bilgisini verecektir. Kuvvetli bir düşmana sahip olacağınızın bilgisini aktarır ve ayrılıkların da yaşanacağına delalet etmektedir. Büyük tartışmaların içerisinde kalacağınızın ve kurtulmakta başarılı olamayacağınızın haberini verir.

Rüyada kavga edenleri görmek, Mutsuz olacağınızın bilgisini verir ve geleceğinizin riskli olacağını işaret etmektedir. Tatsızlığın giderek artmasına işaret eder ve hüzünlerinizin çoğalacağına işaret edecektir. Rüyada kavga edenleri ayırmak, huzursuzlukların farkına varacağınızın ve bunları def etmeye çalışacağınızın bilgisini verir. Fırtınaları dindirmek için vereceğiniz uğraşa işaret etmektedir. Kendinizi bitkin ve yorgun hissedeceğiniz bazı adımları atacağınıza ve pişmanlık duyacağınıza delalet eder.

Rüyada kavgaya karıştığını görmek, Başkalarının hatalarını telafi etmeye çalışacağınıza işaret eder. Bu nedenle de birtakım zararların içerisine gireceğinizin bilgisini verir. Rüyada kavgaya karışmak, büyük bir bahtsızlığa işaret eder ve üzüntülerinizin çoğalacak olmasına işaret etmektedir. Rahatsızlığınızın artacağının bilgisini vermektedir ve geçiminizin de zora gireceğine işaret eder. Ruhsal problemlerinizin bitmek bilmeyeceğinin haberini veren bir rüya olacaktır.

Rüyada kavgada bıçaklandığını görmek, Şanssızlığın çoğalacağının bilgisini verecektir. Varlığınızın risk ve tehlike altında olacağına delalet etmektedir. Bahtınızın kapalı olmasına delalet eder ve zorlukların sizinle olacağına işaret eder. Rüyada kavgada bıçaklanmak, çok büyük bir çıkmazın içerisine gireceğinizin vermektedir. Hiçbir işinizin yolunda gitmeyecek olmasına delalet eder ve düzeninizin bozulacak olmasına tabir edilir. Hayallerinizin gerçekleşmeyeceğinin bilgisini verir ve moralinizin bozulacağını ifade etmektedir.

Rüyada kavgada birini vurmak, Risklerin çoğalacak olmasına delalet eder ve iletişiminizi keseceğiniz kişilere delalet etmektedir. Şansınızın yok olacağının ve bahtınızın kapanacağının bilgisini verir. Rüyada kavgada birini vurduğunu görmek, hayallerinizin gerçeğe dönmeyeceğini işaret eder. Kötü bir laf duyacağınıza delalet eder ve uğursuzlukların sizi bulacağına tabir edilmektedir. Yaşantınızın kötüye gideceğini işaret edecek olup, canınızın bir hayli sıkılacak olmasına delalet eder. Sizler için koşulların ağırlaşacağının bilgisini veren bir rüya olarak yorumlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.