Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Kar Görmek

279

Her kim rüyasında kar gördü ise, yaşamını dürüst ve namuslu bir şekilde idame ettirdiği anlamına gelir. Rüyada kar görmek, kazanılan paranın hakedildiğini simgelemektedir. Görülen kar eğer normalin aksine kirli ise bu hakedilmeyen bir kazanç elde edilip, misli halinde kişinin hane gelirinden para kaybedeceğini ya da aile içerisinden birinin bu haksız kazancın bedeli olarak hastalanacağnı ifade eder.

Rüyada avuç içinizde kar eridiğini gördüyseniz, bu bereketin simgesidir. Yaptığınız bir yatırım karşılığında kazancını katlayacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada görülen kar eğer sahip olduğunuz ev araba gibi herhangi bir mal varlığınızı tamamen kaplamış ise, bu yakın bir arkadaşınızın ya da akrabalarınızdan birinin, sizin geleceğinizi etkileyecek bir konu hakkında sizden birşeyler sakladığı, büyük bir sırrı olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada farklı şekil ve ebatlarda lapa lapa yağan kar görmek, aşk hayatınızda çılgın bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. İnsanların sizin yanınızda kendini rahat ve mutlu hissettiği, enerjiniz ile herkesi etkilediğiniz anlamına gelmektedir. Cinsel yaşamda da farklı deneyimler yaşayacağınızın habercisidir.

Rüyada kar ile kardan adam yapmak, yeni birileriyle tanışacağınız, ancak onlarla uzun vade de arkadaşlıklarınızın olamayacağını ifade eder.

Rüyadak kar rengarenk yağıyor ise, hiç beklemediğiniz bir arkadaşınızın ziyaretinize gelmesi ile çok mutlu olacaksınız demektir.

Rüyanızda yatağınızı karla kaplı görmek, bir rahatsızlığınızın kısa sürede iyileşeceğini simgelemektedir. Rüyada kürekle kar temizlemek, elinize geçen bir fırsatı iyi değerlendiremediğiniz ve de büyük bir boşluğa düşeceğiniz anlamına gelir. Eğer bu karı evinizin önünden temizliyorsanız, ailenizi etlikeyecek bir hata yaptığınız ve bundan nasıl kurtulacağım diye derin düşüncelere dalıp mutsuz olduğunuz anlamını taşır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.