Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Kabir Görmek

276

Rüyada kabir görmek, genellikle zorlu bir sürecin ardından gelecek durgun ve sıkıntılı günlerin habercisidir. Kabir görmek, maddi zorluk yaşayacağınız ve çok sıkıntılı günler geçireceğinizin göstergesidir. Rüyasında kabir gören bir kişi, yakınından birinin ağır hasta olduğunu haberini ya da ölüm haberini alabilir. Mutsuz ve karamsar olduğunuz bir dönem geçirmişsiniz ya da geçireceksiniz. Sevdiğiniz kişilerin sizi yeteri kadar anlamadığını düşünmeniz ise daha da üzülmenize neden oluyor.

Rüyada karanlık ve ürkütücü bir yerde açık bir kabir görmek, korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinize işaret eder. Çok sevdiğiniz bir yakınınızın ani bir ölüm haberini alarak bu dönemde büyük bir üzüntü yaşayabilirsiniz. Hayatınızda yolunda gitmeyen bazı şeyler zamanla yoluna girecek. Fakat bunun için sabretmeniz gerekiyor. Hasta olan birinin durumunun kötüye gittiği haberini alabilirsiniz. Fakat sonu ölümle sonuçlanmayacak ve zamanla iyileşecek olan bu hasta sizi ilerde mutlu edecek.

Rüyada kabir ziyaretine gitmek, Giriştiğiniz işlerde başarısızlığa uğramaktan korkuyorsunuz fakat biraz cesaretli olmanız gerekiyor. Sevdikleriniz size sandığınızdan daha çok güveniyor. Çevrenizdeki saygı duyduğunuz ve sevdiğiniz insanları istemeden kırmış ya da üzmüş olabilirsiniz. Çok geç olmadan bu kişilerin gönlünü almalısınız.

Rüyada kabir azabı çektiğini görmek, birinden alacağınız hayır duası sayesinde işlerinizde açılma ve kazancınızda artış olacak. Dışarıdan soğuk ve ruhsuz biri gibi görünseniz de içinizdeki duygusallığı arada ele veriyorsunuz. Duygularınızı incinmekten korktuğunuz için çoğu zaman saklıyorsunuz fakat sizin bu tutumunuz çevrenizdekiler tarafından yanlış anlaşılabiliyor. Yeni bir ev alabilir ya da kısa bir süre içinde başka bir mevkiye taşınma kararı alabilirsiniz.

Rüyada kabir sorgusu görmek, çevrenizde düşmanlarınız başarınız arttıkça daha da artıyor. Bu kişilere dikkat etmeli ve önemli sırlarınızı, hassas noktalarınızı bu kişilerle paylaşmaktan kaçınmalısınız. Mutlu giden bir birlikteliğiniz ayrılıkla sonuçlanabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.