Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada jaguar görmek

353

 Rüyada jaguar görmek, ikiyüzlü ve samimiyetsiz olan kişilerle karşılaşacağınızın bilgisini verecektir. Geçiminizin iyilikle sürmeyecek olmasına işaret etmektedir. Fitneci kişilerle karşılaşacağınıza delalet eder ve zorlukların artacak olmasına tabir edilmektedir. Hayırsız olayların içerisinde kalacağınızın bilgisini verir ve hedeflerinizi gerçekleştiremeyeceğinizin bilgisini aktarmaktadır. Kolay kolay güvenemeyecek hale geleceğinize işaret eder ve zararlarınızın artacağını simgelemektedir. Sorunlu hale geleceğinizin bilgisini verir ve geçim derdinizin ortadan kaldırılamayacak olmasına işaret etmektedir.

Rüyada vahşi jaguar görmek, Sizi çekemeyecek olan kişilerle karşılaşacağınızın bilgisini vermektedir. Doğru kararlar veremeyeceğinize işaret eder ve hüzünlerinizin çoğalacak olmasına işaret etmektedir. Rüyada vahşi jaguar gören kişi, güvensizlik içerisinde kalacağınıza delalet etmektedir. Yüzünüzün asılacak olmasına işaret eder ve çok mutsuz olacağınızın bilgisini aktarmaktadır. Hayal ettiğiniz şeylere ulaşamayacağınızın bilgisini verir ve kötü sürprizlerin de sizi bulacak olmasına işaret etmektedir.

Rüyada jaguar saldırdığını görmek, Kötü niyetli kişilerden zarar göreceğinizin bilgisini vermektedir. Büyük bir çıkmazla karşılaşacağınıza delalet eder ve zorlukların çoğalacak olmasına tabir edilmektedir. Rüyada jaguarın saldırması, maddi olarak zorlu bir yola gireceğinize delalet eder. Kısmetlerinizin kapanacak olmasına delalet olur ve can sıkıcı durumlarla karşılaşacağınızın bilgisini vermektedir. Emeklerinizin boşa gidecek olmasına tabir edilir ve çeşitli hayati tehlikeleri yaşayacağınızı da simgelemektedir.

Rüyada jaguar öldürdüğünü görmek, Zorlukların üstesinden geleceğinizin bilgisini verecektir. Kısmetlerinizin artmasına işaret eder ve sevinçlerinizin çoğalacak olmasına tabir edilmektedir. Rüyada jaguar öldürmek, düşmanlarınıza karşı galip geleceğinizin bilgisini vermektedir. Fenalıkların ve fesatlıkların ortadan kaldırılmasına tabir edilir ve benzersiz işlerin içerisinde olacağınızı simgeler. Herkesin gurur duyacağı adımların içerisinde olacağınıza delalet etmektedir. Sebepsiz yere canınızı yakan kişilerden kurtulacağınıza işaret etmektedir. Nimetlerinizin bol olacağının bilgisini aktarır ve kederlerinizin hızla dağılacağının bilgisini aktarmaktadır.

Rüyada jaguar görmek korkmak, Kararlarınızı baştan sona gözden geçirmeniz gerektiğine işaret etmektedir. Hırslı olmanızın size bazı zararları vereceğini simgelemektedir. Rüyada jaguardan korktuğunu görmek, kötülük ve fenalık içerisinde kalacağınıza işaret eder. Kendinizi iyi hissetmeyeceğinizin ve hedeflerinize ulaşamayacağınızın bilgisini vermektedir. Yaşantınızdan istediğiniz verimi alamayacağınızın bilgisini vermektedir. Mutsuzluğunuzun giderek artacağının haberini veren bir rüya olarak aktarılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.