Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Hapishane Görmek

361

Rüyada hapishane görmek, evliliğinizi tehdit edecek olan risklerle karşılaşacağınızın haberini verir. Hayırsızlıklara ve ayrılıklara tabir edilecek olan bir rüyadır. Bu rüya sizlere çeşitli olumsuzlukları haber verirken, başınızın belaya girecek olmasına delalet etmektedir. Moralsiz ve ağrılar içerisinde kalacağınızın bilgisini verecektir. Sağlık sorunlarınızın artacak olmasına delalet eder ve bahtınızın kapanacak olmasına tabir edilmektedir. Geçimsiz bir eşe sahip olmanızdan dolayı yaşayacağınız kavga ve gürültüleri ifade etmektedir.

Rüyada hapishanede yattığını görmek, Zorlu bir dönemin içerisine gireceğinizin bilgisini verir. İşlerinizin iyiye gitmeyeceğinin bilgisini vermektedir. Tedirginliğinizin sürekli olarak devam edeceğinin bilgisini verir. Rüyada hapishanede yatmak, risk ve tehlike doğuracak olan durumlarla karşılaşacağınızın bilgisini aktarmaktadır. Sizler için hiçbir zaman kaliteli bir hayatın yaşanmayacak olmasına delalet eder. Sürekli düzeninizin bozulacak olmasına delalet eder ve zarar içerisinde kalacağınızı da ifade etmektedir.

Rüyada hapishaneyi ziyaret ettiğini görmek,Üzüleceğiniz bir olayla karşılaşacağınızın bilgisini vermektedir. Kötü sürprizlerin içerisinde kalacağınıza delalet eder ve ruhsal açıdan da kötü bir halin içerisinde kalacağınızın bilgisini vermektedir. Rüyada hapishaneyi ziyaret etmek, güven problemlerinin yaşanacak olmasına delalet eder. Hayattan zevk alamayacağınıza delalet eder ve fedakarlıkların yapılamayacak olmasına işaret etmektedir. Hayallerinizi gerçekleştiremeyeceğinize tabir edilecektir.

Rüyada hapishanede kalan birini görmek, Hastalanacağınızın bilgisini verir ve kusurlarınızın ortaya çıkacak olmasına delalet etmektedir. Rüyada birinin hapishanede kalması, üzüntü ve kederin sizi bulacak olmasına tabir edilir. Bu rüya sizler için fakirliğe işaret edecektir. Rahatsızlıklarınızın sürekli olarak artmasına işaret etmektedir. Tembellik nedeniyle işlerini yolunda götürmeyecek olan kişilerin vereceği maddi zararlara delalet etmektedir. Hayatınızın büyük bir çıkmaza gireceğini gösterir ve ruhsal açıdan da yaşayacağınız bunalımlı dönemlere işaret eder.

Rüyada eşini hapishanede görmek, Fesat kimselerin haberini veren bir rüya olacaktır. Sizler için keyifsizliğin çoğalmasına delalet eder ve endişelerinizden sıyrılmanızın mümkün olmayacağını göstermektedir. Rüyada eşin hapse girmesi, problemlerinizin çoğalacak olmasına delalet eder. Hiçbir işinizin planladığınız gibi gitmeyeceğini gösterir ve sıkıntılarınızın da artacak olmasına işaret etmektedir. Şansınızı yok edecek olan durumlarla karşılaşacağınızın bilgisini vermektedir. Sizin için zahmetlerin giderek çoğalması manasına gelir ve çile içerisinde kalacağınızı da işaret etmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.