Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Güvercin Görmek

339

Kişi rüyasında beyaz bir güvercini öldürüyorsa eğer gelecek olan iyi haberin kendi eliyle engellediğine işarettir. Güvercine genellikle evlilik, barış, mutluluk anlamları yüklenmektedir. Ancak tam aksine rüyada güvercin habercidir. Beyaz güvercin iyi haber, siyah güvercin ise kötü haberdir.

Rüyada görülen beyaz güvercinin kanadını kırıyorsanız eğer, eşinizin, öksüz, yetim veya kimsesiz bir kişinin hakkına gireceğiniz ya da kalbini kıracağınız anlamına gelir. Görülen güvercin diğer renklerde ise bu kişi 3. Derece yakındır. Beyaz güvercin insanın hayatında yer eden kişileri işaret eder.

Görülen rüyada beyaz güvercin etrafınızdaysa ve kendiliğinden tüy döküyorsa, sizinle barış kurmak isteyen ve sizden adım bekleyen birinin olduğuna işarettir. Bu genellikle, evlilik teklifi bekleme, barış isteği, ya da görüşme isteği olarak yorumlanmaktadır. Güvercin diğer renklerde ise bu durumda sevdiğiniz birinin size gönül koyacağı ve aranızın açılacağına işarettir.

Rüyanızda gördüğünüz beyaz güvercinin konuştuğuna şahitseniz ve sesini duyduysanız eğer, birinci derece yakınlarınızın sizin iyiliğiniz için yapması gerekenleri yapacağına, bunun için çabalayacaklarına ve olumlu sonuçlar doğuracağına işarettir. Güvercin siyah ya da mavi ise eğer sizin başkalarının barış, mutluluk ve kavuşmasına vesile olacağınıza işarettir.

Görülen güvercin beyaz ise sizin ya da birinci derece yakınızın evliliğinin ya da ilişkinin sıkıntılı dönemlere gireceğine, kafa karışıklığına, elin kolun bağlı olacağı olaylara girileceğine işarettir. Güvercin diğer renklerde ise bu durumların başkaları tarafından sebep olunmuştur. Evliliğin ya da ilişkinin üçüncü şahıslar tarafından sıkıntıya sokulmak istendiğine işarettir.

Rüyanızda üzerinizden beyaz güvercin sürüsü geçiyorsa eğer, yakın zamanda hızla, mutluluğa giden bir yolun organizasyonuna katılacağınız, şahit olacağınız, evlilik haberi ve barışma haberi alacağınıza işarettir. Eğer ki bu sürüde bir tane güvercin dikkatinizi çektiyse, bu mutlu toplulukta bir kişinin size imreneceği ve güzel sözler ile enerjinizi çekeceğine işarettir. Bu sürünün diğer renkli olması durumunda bu mutlu topluluğun dağılacağına, organizasyon veya toplantının iptal edileceğine, nişanın bozulacağına işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.