Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Fırtına Görmek

328

Rüyada fırtına görmek, haklı olduğunuz bir konuda kendinizi sonuna kadar savunmanız ve mücadelenizden başarı ile çıkmanız demektir. Fırtınanın şiddeti ve büyüklüğü ise kesinlikle olayın vahametini belirler. Eğer tüm ailenizi ilgilendiren ve büyük bir mücadele vermenizi gerektiren bir durum var ise rüyanızda gördüğünüz fırtına da o kadar büyük olacaktır. Ufak tefek günlük sorunlarınızı ilgilendiren bir durum var ise rüyada görülen fırtına da o doğrultuda küçük olacaktır. Fakat sizi değil de bir sevdiğinizi ilgilendiren problemlerle savaşmanız gerekiyor ise rüyada görülen fırtına çok şiddetli olacaktır ama sizi pek etkilemeyecektir.

Rüyada fırtına çıkması, bazı yorumculara göre tek taraflı düşünüp hareket etmek demektir. Rüyada görülen fırtına sadece sizin evinizin etrafında belirmiş ise şahsınıza yapılan bir hakaret ile mücadele edeceksiniz demektir. Bu hakareti karşı tarafa çok fena şekilde ödeyeceğiniz de aşikardır. Fakat eğer rüyanızda dışarıda fırtınaların koptuğunu görmenize rağmen sizin evinizin yakınlarına uğramıyor ise iş hayatınızı temsil etmektedir. İş çevrenizdeki bazı insanların birbirine gireceğini ama sizin bu tartışmaların çok dışında kalacağınızı simgeler. Fırtınanın içerisinde çok fazla yağmur var ve sizde bu yağmurdan ıslanıyorsanız iş arkadaşlarınızın bazıları sizi kendi taraflarına çekmek isteyecek demektir. Bu durumda herkese aynı mesafede davranarak en güzelini yine siz yapacaksınız.

Rüyada fırtınanın dinmesi, sürekli duyduğunuz bir olaydan çok sıkılacağınıza dalalettir. Bu olay size etrafınızdaki herkesin anlattığı bir terbiyesizlik olduğu için artık duymak bile istemeyeceksiniz. En sonunda da isyan edip herkesten konuyu kapatmasını isteyeceksiniz. Sizi bu olaydan bu kadar soğutan diğer bir konu ise olayın başkahramanlarından birini eskiden çok sevmeniz olacaktır. Şimdi onun hakkında söylenenler sizi doğal olarak biraz üzecek ve rahatsız edecek ama zamanla buna alışacak ve kimseye güvenmemeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.