Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Fındık Görmek

426

Rüyada fındık görmek, zor çözümlenebilecek sorunlara, yorumlanır. Ayrıca bol paraya, güzel dostluklara, zor kazanılmış helal paraya çıkar. Rüyada fındık gören kişi çevre tarafından dış görünümüne göre önyargılı dedikodulara maruz kaldığını gösterir.

Rüyada fındık içi görmek, beklenmeyen bir zamanda beklenmeyen bir yerden iyi habere çıkar. Bu haber sayesinde keyfiniz yerine gelecek, mutlu olacaksınız.

Rüyada fındık yemek, hayatınızda yeni bir sayfa açtığınıza yorumlanır. Rüyasında fındık yiyen kişi yeni çevreye, yeni arkadaşlıklara ve yeni dostluklara yelken açar. Rüyada kadın fındık yerse yakın zamanda evlenir, erkek fındık yerse evlat sahibi olur.

Rüyada fındık toplamak, beklemediğiniz bir anda beklemediğiniz bir yerden gelecek iyi habere çıkar. Bu iyi haberden sonra mutlu olacaksınız.

Rüyada fındık kırmak, komşularınızla veya iş yerinde iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gereken uyarıcı bir rüyadır. Aksi takdirde bir tartışmaya veya kötü söze maruz kalabilirsiniz.

Rüyada fındık faresi görmek, bol kazançlı ve huzurlu geçen hayatınızın bir yakınınız tarafından hasetlik edilmesine işarettir. Yakınınızdan birisi sizin bu durumunuzdan hiç memnun değil sürekli arkanızdan dedikodunuzu yapmaktadır. Sizi çevrenize karşı olumsuz anlatmaktadır. Sık sık evinize girip çıkan bir yakınınız fırsatını bulduğu anda sizi her daim sıkıntıya düşürecek davranışlar içine girebilir.

Rüyada fındık ağacı görmek, olgun ve güçlü bir insanı temsil eder. Başarılarından dolayı çevre tarafından saygıyla karşılandığını gösterir. Rüyasında fındık ağacı gören kişi toplum içinde söz sahibi olabilecek makam ve mevkiye gelerek toplum tarafından saygıyla karşılanır.

Rüyada fındık çalmak, farkında olmadan birinin sahip olabileceği bir hakkını, umudunu elinden almak, hayallerine kavuşmasını engellediğinizi gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.