Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Fincan Görmek

268

Rüyada fincan görmek en kötü anlarını bile eğlenceli hale getirebilen hayat dolu bir arkadaşa işaret eder. Bu arkadaş sizi çok seven ve hiç yalnız bırakmayan biridir. Kendinizi çok şanslı hissetmenize yol açan bu kişiye çok şey borçlu olduğunuzu düşünerek onu mutlu etmek isteyebilirsiniz. Eğer onun çok ihtiyacı olan ve sürekli söylediği bir eşyayı hediye alırsanız inanılmaz derecede mutlu olacaktır. Çünkü ne kadar hayat dolu ve bıcır bıcır görünse de onunda bazen özel ilgiye ihtiyacı olacaktır.

Rüyada iki tane fincan belirmiş ise karşı cins hakkında çok fazla bilginiz olmaması ile yorumlanır. Hayatınıza giren insanları tecrübesiz olmanız sebebiyle doğru düzgün tahlil edemiyorsunuz ve buda size ikili ilişkiler konusunda sıkıntı çıkarıyor demektir.

Rüyada fincan görmek bir diğer anlamı ile kaprisli insanların arasında kalmaktır. Bu insanlar sizi sürekli huzursuz hissettirecekleri için bir an önce ortamınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Fakat bir süre maddi durumunuz buna müsaade etmeyebilir ve siz gergin anlara biraz daha katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada görülen fincan büyük ise sıkıntınız o kadar büyük olacaktır ama çok da çabuk hallolacaktır. Fakat fincan küçük ise sıkıntılarınız ufak tefek olacak ama geçmesi için biraz sabretmeniz gerekecektir. Sizi çok zorlayan tek konu ise şahsınıza yapılan eleştiriler ve hadsiz karışmalar olacaktır. Etrafınızdaki insanların kendilerine bakmadan sizi eleştirmelerine asla tahammül edemiyorsunuz.

Rüyada fincan görmeniz kötü olarak bildiğiniz bazı insanların aslında ne kadar merhametli ve iyi niyetli olduklarını yeni yeni öğrenmeniz olarak yorumlanır. Bu durumu keşfetmeniz iççin onlarla ufak bir tartışma yaşamanız gerekecektir ama bu olay güzel gelişmeler ile sonuçlanacağı için endişe duymanıza gerek yoktur. Üstelik hayırlara vesile olacak bu tartışma sayesinde yeni dostluklar da edinmiş olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.