Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Felç Olmak Görmek

338

Rüyada felç olmak görmek, işlerinizden istediğiniz verimleri elde edemeyeceğinizin bilgisini verir. Mutsuz olacağınıza ve dert içerisinde kalacağınıza yorumlanmaktadır. Hüzünlü, stresli ve bunalımlı dönemlerinizin olacağını işaret eder. Sıkıntılarınızın çoğalacağının bilgisini verir ve düze çıkamayacağınızın bilgisini vermektedir. Başarılarınızın kötü sonuçlanacağını gösterir ve aile içerisindeki karmaşık durumlara delalet edecektir. Atacağınız adımların kötülükle sonuçlanacak olmasına tabir edilir ve çileli durumlarınızın da artacak olmasına tabir edilmektedir.

Rüyada aileden birinin felç olduğunu görmek, İçinizden bir türlü gitmeyecek olan acı haberleri duyacağınızın bilgisini verir. Telafi etmekte zorlanacağınız gelişmeleri yaşayacağınıza delalet edecektir. Rüyada aileden birinin felç olması, geleceğinizi de etkileyecek olan kararları vereceğinizin bilgisini verir. Sevdiğiniz kişilerin söylediği ve yaptığı davranışları önemsemeniz gerektiğine işaret etmektedir. Aksi halde başınızın fena halde derde girecek olmasına tabir edilir.

Rüyada kendinin felç olduğunu görmek, Çok güvendiğiniz kişilerin sizleri hayal kırıklığına uğratacak olmalarına yorumlanmaktadır. Rahatsızlık, felaket ve bunalım içerisinde geçecek olan süreçlerin bilgisini verir. Maddi açıdan zorluk çekeceğinize ve ciddi geçim sıkıntılarını yaşayacağınıza işaret etmektedir. Rüyada kendisinin felç olduğunu gören kişi, emeklerinin boşa gitmesine bir hayli üzülecektir. Planların gerçekleşmeyecek olmasından dolayı yaşanacak karmaşaya delalet eder. İşlerinizin yolunda gitmeyecek olması bazı karmaşaları da ortaya çıkaracaktır.

Rüyada sevdiğinin felç olduğunu görmek, Sabırlı ve fedakar davranmanız gereken durumlara işaret edecektir. Üzerinizdeki uğursuzlukların çoğalmasına işaret eder. İlişkilerinizde sizlerin metanetini gösterecek olan bazı zorlu durumlarla karşılaşacağınızın bilgisini verir. Rüyada sevgilisinin felç olması, evlilik hayatına ilerlerken bazı durumlara dikkat etmeniz gerektiğini simgelemektedir. Doğru adımları atmak için çaba sarf etseniz de emeklerinizin boşa gidecek olmasına delalet eder.

Rüyada çocuğunun felç olduğunu görmek, Üzüntülerin giderek artmasına tabir edilir ve tatsızlıkların çoğalacak olmasına işaret etmektedir. Rüyada çocuğunun felç olması, mutsuzluğunuzun hiç bitmek bilmemesine işaret olur. Beklenmedik bir zamanda yaşanacak olan güçlüklere işaret eder. Sizler için hayal kırıklıklarının çok olmasına işaret etmektedir. Kötümser bir ruh haline bürüneceğinizin bilgisini vermektedir. Çeşitli sağlık sorunlarıyla karşılaşacağınızın bilgisini verir ve içinizin rahat etmeyeceğine tabir edilmektedir. Sıkıcı durumların bitmemesi sizlere zaman ve para açısından kayıp yaşatacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.