Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Domuz Görmek

352

 Rüyada domuz görmek, yaşayacağınız değişimlerin size hayır getirmeyecek olmasına delalet etmektedir. Hüzünlü bir sürecin içerisinde olacağınıza işaret eder ve sıkıntılarınızın artacak olmasına işaret etmektedir. Sıkıntılı ve riskli dönemlerin içerisine gireceğinize delalet eder ve kindar olan kişilerle karşılaşacağınıza tabir edilir. Büyük düşmanlıkların içerisinde kalacağınızın bilgisini aktarır ve geçinmekte ciddi sıkıntıları yaşayacağınıza işaret etmektedir. Çevrenizdeki kişileri alt etmek için harekete geçeceğinizin bilgisini verecektir.

Rüyada domuz yakaladığını görmek, Hüzünleneceğinize işaret eder ve rahatsızlanacağınızın bilgisini vermektedir. Büyük bir çıkmaza gireceğinizin bilgisini aktarır ve geçiminizin iyi bir şekilde sürmeyecek olmasına tabir edilmektedir. Rüyada domuz yakalamak, sizin için kötülük düşünen kişilerin farkına varacağınızın bilgisini vermektedir. Rahatsızlıklarınızın hızla dağılmayacak olmasına işaret eder ve kötülüklerin de sizi bulacak olmasına tabir edilmektedir.

Rüyada domuz yavrusu görmek, Genel olarak sıkıntılara işaret eder ve borçlu bir hale geleceğinizin bilgisini vermektedir. Maddi ve manevi olarak yaşayacağınız tehlikelere işaret edecektir. Rüyada domuz yavrusunu görmek, hedeflerinizi gerçekleştirirken ciddi sıkıntıların içerisinde kalacağınızın bilgisini verir. Başınızın belaya gireceğini ifade eder ve musibetlerin çoğalacağının bilgisini aktarmaktadır. İstediğiniz gibi çalışamayacağınızın ve maddi güçlüklerin içerisinde olacağınızın haberini verecektir.

Rüyada domuz öldürdüğünü görmek, Sevmediğiniz kişilerden uzak duracağınızın bilgisini vermektedir. Düşmanlarınıza karşı zafer elde edeceğinizin bilgisini verecektir. Rüyada domuz öldürmek, Allah yolundan uzaklaşmayacağınıza işaret etmektedir. Mal ve kazancın sizinle olmasına delalet eder ve vefalı olan dostlarınızla bir araya geleceğinizin bilgisini vermektedir. Size karşı hata yapacak olan kişilerden de uzaklaşacak olmanıza delalet etmektedir.

Rüyada domuz eti yemek, Haram lokma yiyeceğinizin bilgisini verir ve kötülüklerin içerisinde kalacağınızın bilgisini vermektedir. Elinizdeki tüm paraları ve malları yok edeceğinizin bilgisini aktarmaktadır. Rüyada domuz etini yemek, başarılarınızın gölgelenecek olmasına delalet etmektedir. Mutsuz ve hüzünlü bir durumla yüzleşmek zorunda kalacağınıza işaret etmektedir. Hayatın boş ve anlamsız gelecek olmasına delalet etmektedir. Hastalık veya vefat haberi duyacağınızın bilgisini aktaracaktır. Güven problemlerinizin giderek çoğalacağının haberini veren bir rüya olacaktır. Düşkün bir hale geleceğinizin bilgisini verir ve şikayetlerinizin giderek artacak olmasına tabir edilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.