Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Doktor Görmek

555

Rüyada doktor görmek, tüm sağlık sorunlarınızdan kurtulacağınızı müjdelemektedir. Şikayet ettiğiniz ağrı veya sızıların sona ereceğini göstermektedir. İyi bir mesleğe ulaşacağınıza delalet eder ve zor durumda kalmaktan kurtulacağınızın bilgisini verir. Sorunsuz ve umutlarla dolu bir hayatın içerisine gireceğinizin bilgisini aktarmaktadır. Sizlere kurtuluşu simgeleyen bu rüya, üzüntülerinizin ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilir. Hayatınızın dolu bir biçimde geçeceğinin bilgisini verir ve hoşgörülü kişilerin çevrenizde yer alacağını gösterir.

Rüyada doktor olduğunu görmek, Hayatınızı kaliteli bir şekilde ve haramdan uzak yaşayacağınızın bilgisini vermektedir. Sağlık sorunlarınızın giderilecek olmasına delalet eder ve sıkıntılardan kurtulmak için aradığınız hayırlı yollara ulaşacağınızı gösterir. Rüyada doktor olmak, kısmetlerinizin açık olduğunu ifade etmektedir. Makamınızın artacağını simgeler ve duygu karmaşasından kurtulacağınızın bilgisini vermektedir. Dert ve kederden uzak bir biçimde hayatınıza devam edeceğinizin bilgisini vermektedir.

Rüyada doktorla konuştuğunu görmek, Rüyayı görüş şeklinize göre iyiye veya kötüye yorumlanacaktır. Yapacağınız konuşmanın ardından kendinizi neşeli hissetmeniz halinde, içinizdeki huzurun daima artacak olmasına delalet etmektedir. Kötü izlerin silineceğini simgeler ve hayatınızdaki olumsuz durumları ortadan kaldıracağınızın bilgisini vermektedir. Rüyada doktorla konuşmak, üzücü bir haberi veriyorsa, gerçek yaşamınızda da hayal kırıklığına uğrayacağınıza ve neşenizi kaybedeceğinize delalet etmektedir. Gözyaşı dökeceğiniz kötü sürprizlerin sizi bulacak olmasına tabir edilir.

Rüyada doktor önlüğü görmek, Rahata ereceğinizin bilgisini veren bu rüya, ferahlık içerisinde olacağınızı simgelemektedir. Zahmetli işlerin üstesinden geleceğinizin bilgisini aktarmaktadır. Rüyada doktor önlüğünü giymek, mutlu olacağınızın bilgisini verir ve şartlarınızı en iyi hale getireceğinizi işaret etmektedir. Yakınlarınızdan destek alacağınızın ve en üst mertebelerde işlere ulaşacağınızın bilgisini vermektedir. Yakın zamanda gelecek olan güzel haberler sayesinde kendinizi hızla iyileştirecek olmanıza delalet eder. Hayatınızın zor dönemlerini hızla atlatabileceğinizin müjdesini verecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.