Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Deniz Görmek

458

Rüyada deniz görmek, sizler için kurtuluşun var olacağını göstermektedir. Aydınlık dönemlerin içerisine gireceğinize işaret eder ve ömür boyu rahat edeceğinizin bilgisini aktarmaktadır. Ferahlamaya ve esenlik içerisinde olmaya işaret etmektedir. Başınızı ağrıtmakta olan faktörlerin ise sizden uzaklaşacağını müjdelemektedir. Ruhsal problemlerinizden sıyrılacağınızın bilgisini aktarmaktadır. Liderliği simgeleyecektir ve sorumluluklarınızın farkında olacağınızın bilgisini vermektedir.

Rüyada denizde boğulduğunu görmek, Elinizdeki tüm paraları ve malları kaptıracağınızın bilgisini verir. Planladığınız gibi gitmeyecek olan süreçlere işaret etmektedir. Rüyada denizde boğulmak, uğursuzlukları üzerinize çekeceğinize işaret etmektedir. Şanssızlık ve keder içerisinde kalacağınıza delalet eder ve yoksulluk içerisinde kalacağınızın bilgisini aktarmaktadır.

Rüyada denizden su aldığını görmek, Yatırımlarınızın karşılığını en iyi biçimde alacağınızın bilgisini vermektedir. Birikim yapacağınızın bilgisini verir ve hayırlı bir geleceği hazırlayacağınızın bilgisini aktarmaktadır. Rüyada denizden su almak, hayırlı evlatlara sahip olacağınızın bilgisini verir ve uzun ömürlü olmaya delalet etmektedir. Rahatsızlıklarınızın üstesinden gelecek gücünüzün olmasına delalet etmektedir. Aynı zamanda bir yerden başka bir yere yolculuk yapacağınızın bilgisini vermektedir.

Rüyada deniz üzerinde yürüdüğünü görmek, Dünyevi işlerin peşinden koşmaktan vazgeçeceğinizin bilgisini vermektedir. Dini yönlerde kendinizi geliştireceğinize işaret eder ve huzuru kendinizden başka yerde aramayacağınıza delalet olur. Rüyada deniz üstünde yürümek, yoksulluktan arınacağınıza işaret etmektedir. Yakınlarınızdan veya çevrenizdeki tanıdığınız kişilerden hayır göreceğinizin bilgisini vermektedir. Yüksek makamlarda bulunan kişilerle bir araya geleceğinizin haberini veren bir rüya olarak yorumlanacaktır.

Rüyada denizin ikiye bölündüğünü görmek, Rahata kavuşacağınızın bilgisini verir ve sıkıntılarınızı üzerinizden atacak olmanıza delalet etmektedir. Uzun süredir aklınıza takılmakta olan sorunların hızla çözüme ulaşacak olmasına delalet olur. Rüyada denizin ikiye bölünmesi, karamsarlığı üzerinizden atacak olmanıza tabir edilir. Şansınızın daima yaver gidecek olmasına işaret eden rüyalardan birisidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.