Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Çeşme Görmek

364

Rüyada çeşme görmek, hak yemeyeceğinizin bilgisini verecek olan bu rüya, yardımsever birisi olduğunuza işaret etmektedir. Hayata karşı sağlam bir şekilde durduğunuzun bilgisini aktarmaktadır. Kazançlarınızın ve bereketin her geçen gün daha da artacak olmasına delalet etmektedir. Sizler için güzel olayların yaşanacak olmasına delalet eder ve dürüstlükten asla vazgeçmeyeceğinizin bilgisini verir. Ne pahasına olursa olsun inandığınız şeyler uğruna fedakarlık yapacağınızın bilgisini verecektir. Keder ve stres içerisinde kaldığınız dönemlerin ortadan kaldırılacak olmasına işaret etmektedir.

Rüyada bozuk çeşme görmek, Haram lokmalara el süreceğinizin bilgisini vermektedir. Hastalık ve keder içerisinde kalacağınızı simgeleyecek olup, canınızı sıkacak olan konularla karşılaşacağınızı ifade eder. Rüyada bozulmuş çeşme görmek, umutsuzluğun giderek artacak olmasına delalet etmektedir. Hayatınızın çıkmaza gireceğinize tabir edilecek olan bu rüya, hayatınız boyunca uğraşacağınız sağlık sorunlarına delalet etmektedir. Düze çıkmakta başarılı olamayacağınızı simgeleyen rüyalardan birisi olacaktır.

Rüyada çeşmeden su içtiğini görmek, Hiç darda kalmayacağınızı ve bollukların sizinle olacağını simgelemektedir. Hayır duası alacağınızı işaret eden bu rüya, her zor durumda kalanın yardımına koşacağınıza delalet etmektedir. Rüyada çeşmeden su içmek, umudunuzun giderek artacak olmasına delalet eder ve güzel işleri yapacağınızın bilgisini vermektedir. Dini yönden kendinizi geliştireceğinizin ve eksiklerinizi tamamlamak için uğraşacağınızın bilgisini vermektedir. Hak yolundan gideceğinizin işaretçisi olan bu rüyanın, hiç müşkül hale düşmeyeceğinizi işaret edebileceğini belirtmekteyiz.

Rüyada çeşmeyi kırdığını görmek, Mallarınızın ziyan olacağını gösterir ve tutumlu olmayan bir kişiye delalet etmektedir. Borçlarınızı kapatmakta başarılı olamayacağınızın bilgisini verir. Rüyada çeşmeyi kırmak, kısıtlı harcamaları yapmak zorunda kalacağınıza yorumlanacaktır. Yüzünüzün asılacak olmasına delalet ederken, endişe verici olayların sizi bulacağını simgelemektedir. Allah’a olan inancınızı yitirmemek için uğraş vermeniz gerektiğini ifade eder. İsraf edeceğiniz kazançlarınızı yeniden elde ederken daha fazla zorlanacağınızın bilgisini verecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.